Zgłoś naruszenie

Komentarz: ~Wierny Kibic (gość)

Nagroda nie mogła trafić w lepsze Ręce - Trener J. Hynowski jest najlepszym przykładem, że po zakończeniu kariery piłkarskiej można zostać wspaniałym Trenerem, Wychowawcą młodzieży który przekazuje jej nie tylko wiedzę czysto piłkarską ale przede wszystkim życiową -że jak sie chce dojść na szczyt to trzeba walczyć i marzyć - Pan tak robił i osiągnął Pan to co Pan chciał :). Człowiekiem dla którego piłka nożna nie skończyła się w chwili zawieszenia korków na na kołku. Dla Trenera Janusza piłka nożna jest całym życiem - Urodził się w korkach i umrze w korkach :)
Życzę Panu przede wszystkim zdrowia ale też wytrwałości w tym co Pan robi dla Wisanu jako Trener ale też Ktoś Kto oddał kawałek swego życia dla tego Klubu.
Życzę samych sukcesów trenerskich i aby Pan za kilka lat poprowadził kluby z wyższych klas rozrywkowych. Bo taki Trener jak Pan to Wielki Skarb dla Działaczy każdego Klubu od Okręgówki do Ekstraklasy
Jeżeli uważają Państwo, że powyższy komentarz w jakikolwiek sposób narusza obowiązujące prawo lub regulamin serwisu prosimy wypełnić poniższy formularz. Bezzasadne zgłoszenia będą odrzucane a Użytkownicy dokonujący takich zgłoszeń zostaną surowo upomniani.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej