Odstawiona fuszerka. Wisan znów bez wyjazdowego zwycięstwa

Jak w prosty, niewyszukany sposób można wygrać spotkanie w A - klasie zaprezentowała w niedzielne popołudnie drużyna z Woli Rzeczyckiej. Niebiesko - biało - zieloni nie potrafiący znaleźć recepty na taką grę przeciwników w upokarzającym stylu przegrywają z beniaminkiem rozgrywek 2:0.

Efektowna wygrana juniorów

Podopieczni Krzysztofa Kubiaka nie spuszczają z tonu. Juniorzy Wisanu Skopanie nie pozostawili złudzeń ogrywając LZS Wola Rzeczycka 1:7. Królem polowania został w niedzielę Kacper Pietraszko - autor czterech bramek.

Wyjazd do Woli Rzeczyckiej

Niebiesko – biało – zieloni opromienieni zwycięstwem z Jeziorakiem Chwałowice podejmą próbę pokonania następnego przeciwnika, a mianowicie beniaminka rozgrywek – LZS Wola Rzeczycka.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Atmosfera piłkarskiego święta podparta znakomitą frekwencją na trybunach oraz świetne widowisko na murawie okraszone pięcioma bramkami - tak pokrótce prezentują się kulisy powrotu Wisanu Skopanie na własny stadion. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego wygrywa w niedzielne popołudnie z Jeziorakiem Chwałowice 3:2.

Wracamy do domu!

Niebiesko – biało – zieloni konfrontacją z Jeziorakiem Chwałowice przywitają świeżo zmodernizowany stadion w Skopaniu.

Multimedia z otwarcia stadionu

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu w Skopaniu nie przeszło bez echa w lokalnych mediach. Wobec tego w tym miejscu zbieramy dostępne materiały filmowe, reportaże oraz galerie zdjęć dotyczącego tego wydarzenia.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej