Położyć podwaliny pod resztę sezonu. Z Lasowiakiem na przywitanie A klasy

Nadchodzi 11 sierpnia – dzień zaznaczony w kalendarzu czerwonym flamastrem przez kibiców stalowowolskiej klasy A. Kończymy odliczanie i pora powiedzieć sprawdzam. W niedzielę Wisan Skopanie zainauguruje rozgrywki w sezonie 2019/2020. Pierwszym rywalem niebiesko – biało – zielonych będzie Lasowiak Wola Baranowska.

Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu

Informujemy, że 23 lipca (tj. wtorek) o godz. 19:00 na stadionie w Baranowie Sandomierskim odbędzie się pierwszy wspólny trening dla seniorów i juniorów rozpoczynający przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2019/2020.

Znamy terminarz A klasy. Inauguracja z Lasowiakiem Wola Baranowska

W minionym tygodniu podokręg Stalowa Wola dokonał podziału na grupy i przedstawił terminarz rozgrywek A klasy w sezonie 2019/2020. W pierwszym meczu klub ze Skopania zmierzy się przed własną publicznością z Lasowiakiem Wola Baranowska. Na pierwszy ligowy wyjazd niebiesko - biało - zieloni udadzą się tydzień później do Lipy.

Podsumowanie sezonu 2018/2019

W pierwszej części podsumowania położyliśmy akcent na analizę sezonu wyłącznie w wykonaniu Wisanu Skopanie. Tym razem w poniższym artykule bierzemy pod lupę wydarzenia, które rozegrały się na wszystkich boiskach klasy okręgowej. Bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Podsumowanie sezonu 2018/2019 w wykonaniu Wisanu Skopanie

Piłkarskie rozgrywki stalowowolskiej klasy okręgowej w sezonie 2018/2019 przechodzą do historii. Z tego względu tradycyjnie rozkładamy ligowe poczynania na czynniki pierwsze. W tej części przyglądniemy się wyłącznie poczynaniom podopiecznych Janusza Hynowskiego. Gorąco zapraszamy do lektury!

Zaproszenie na podsumowanie sezonu

Zarząd Klubu Sportowego Wisan Skopanie serdecznie zaprasza wszystkich zawodników na spotkanie podsumowujące sezon 2018/2019, które odbędzie się w sobotę, 06 lipca 2019r. o godz. 18:00 na stadionie w Baranowie Sandomierskim.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej