Jedną nogą w A klasie. Blamaż po przerwie

Jak nie powinno się grać w defensywie zaprezentowali w czwartkowe popołudnie piłkarze Wisanu Skopanie. Mimo jednobramkowego prowadzenia do przerwy ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego uległa Słowianinowi Grębów aż 1:5. O porażce, która znacząco przybliża naszą drużynę do degradacji z klasy okręgowej zadecydowały w głównej mierze rażące błędy indywidualne.

Analiza klasy okręgowej po 32. kolejce

W poniższym artykule przedstawiamy analizę stalowowolskiej klasy okręgowej na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Ostatni dzwonek dla Wisanu. Ten mecz musimy wygrać!

Jeżeli piłkarze Wisanu Skopanie wciąż myślą o uratowaniu się przed degradacją, musowo muszą odnieść zwycięstwo w czwartkowym, świątecznym spotkaniu. Rywalem podopiecznych Janusza Hynowskiego będzie Słowianin Grębów.

Analiza klasy okręgowej po 31. kolejce

W poniższym artykule przedstawiamy analizę stalowowolskiej klasy okręgowej na trzy serie gier przed zakończeniem rozgrywek.

Juniorzy triumfują w Zdziarach

Juniorzy Wisanu Skopanie ponownie z dobrym skutkiem w postaci kompletu punktów wykorzystali grę w przewadze. Tym razem ekipa dowodzona przez Krzysztofa Kubiaka odniosła zwycięstwo 2:3 z LZS Zdziary. Gospodarze desygnowali do rywalizacji zaledwie dziewięciu zawodników. Na listę strzleców wpisali się Eryk Pietraszko, Mateusz Tyniec oraz Wiktor Nowak

Kontynuacja niechlubnej tradycji. Ponownie przegrywamy w Zdziarach

Upływają kolejne sezony, zmianom ulega kadra zawodnicza oraz trenerzy, a drużyna Wisanu Skopanie wciąż nie potrafi znaleźć patentu na LZS Zdziary. W sobotnie, upalne popołudnie ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego ulega na wyjeździe faworytowi 3:0.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej