Raz się przegrywa, raz się przegrywa

Kibice Wisanu nie doczekali się w niedzielę dobrej gry swojego zespołu. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego zaliczyła kolejny wstydliwy występ i przegrywa z KS Żupawa 1:2. Dla naszych przeciwników to pierwsza zdobycz punktowa na wyjeździe, dla drużyny ze Skopania szósta porażka z rzędu.

Dość tej bryndzy! Domowe spotkanie z KS Żupawa

Margines błędu z tygodnia na tydzień powoli się wyczerpuje. Drużyna Wisanu Skopanie koniecznie musi zacząć zdobywać punkty. Następną okazję na poprawienie sytuacji w ligowej tabeli niebiesko – biało – zieloni będą mieć w niedzielę. Na naszej drodze stanie targany podobnymi problemami KS Żupawa.

Uszczypnijcie nas, to się dzieje naprawdę?!

Licznik porażek Wisanu Skopanie wciąż ani nie myśli się zatrzymywać. W niedzielę ponownie w naszych szeregach zawiodła skuteczność i niebiesko - biało - zieloni przegrywają z Sanną Zaklików 2:1 meldując się tym samym w strefie spadkowej.

I w osłabieniu można też wygrać

Drużyna juniorów starszych Wisanu Skopanie, grając przez całą drugą połowę w dziewięciu, pokonała Sannę Zaklików 1:3. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Krzysztofa Kubiaka wrócili na fotel lidera.

Spotkanie po latach. Wyrwać się ze sportowej zapaści

W ostatnią niedzielę października drużyna prowadzona przez trenera Hynowskiego będzie po ośmiu latach ponownie gościć w Zaklikowie.

Porażka i utrata pozycji lidera

Pierwszą porażkę w bieżących rozgrywkach odnoszą juniorzy Wisanu Skopanie. Konsekwencją przegranej 2:3 z LZS Krzątka jest utrata pozycji lidera na rzecz niedzielnego przeciwnika.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej