Odwrócić złą kartę. Gramy z wiceliderem!

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach z rzędu drużyna Wisanu Skopanie pierwszy raz w rundzie wiosennej zagra przed własną publicznością. Do Baranowa Sandomierskiego zawita wicelider klasy okręgowej – Stal II Stalowa Wola.

Surowa lekcja odebrana w Jastkowicach

Ekipa Wisanu Skopanie w meczu z Bukową Jastkowice nie miała za wiele do powiedzenia. Podopieczni Janusza Hynowskiego ulegli sromotnie 5:1. Gospodarze sprawę zwycięstwa załatwili już do przerwy zdobywając aż cztery bramki.

Znaleźć patent na Bukową. Mile widziana powtórka z jesieni

W meczu zamykającym 19. kolejkę piłkarskiej klasy okręgowej Wisan Skopanie zagra na wyjeździe z Bukową Jastkowice.

Trafiła kosa na Kamień

Piłkarze Wisanu Skopanie nieudanie zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego wraca z Kamienia bez żadnej zdobyczy punktowej - gospodarze zwyciężyli 3:0.

Transfery w klasie okręgowej - wiosna 2019

W przerwie zimowej doszło do wielu roszad kadrowych w klubach stalowowolskiej klasy okręgowej. Postanowiliśmy przyjrzeć się każdej z drużyn i w jednym miejscu zebrać wszystkie transfery.

Gotowi do startu? Start!

Zimowy sezon „ogórkowy” za nami. Rozegrano mnóstwo sparingów, przepracowano godziny treningów. Jednak wszyscy wiemy - solą piłki nożnej są przede wszystkim emocje towarzyszące meczom ligowym. Wreszcie po ponad czterech miesiącach do rywalizacji wracają piłkarze klasy okręgowej podokręgu Stalowa Wola. Pierwszym przeciwnikiem Wisanu Skopanie w rundzie wiosennej będzie Sokół Kamień.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej