Sparingowa porażka w Woli Chorzelowskiej

Piłkarze Wisanu Skopanie rozegrali dzisiaj kolejny mecz kontrolny. Tym razem ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego rywalizowała na boisku w Woli Chorzelowskiej z Victorią Czermin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przeciwników 9:2.

Treningi bramkarskie w Skopaniu

Pragniemy przypomnieć, że w dalszym ciągu kontynuowane są specjalistyczne treningi bramkarskie prowadzone przez Akademię Bramkarską Bodzio W.

Remis w meczu kontrolnym

Dzisiaj zawodnicy Wisanu Skopanie rozegrali pierwsze spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. W meczu rozgrywanym na tarnobrzeskim Euroboisku ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zremisowała z OKS Mokrzyszów 2:2. Na listę strzelców wpisali się Dawid Kubisztal oraz Krzysztof Kubiak.

OKS Mokrzyszów pierwszym sparingpartnerem

Ekipę Wisanu Skopanie czeka pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań przed zbliżającą się rundą wiosenną. Rywalem podopiecznych Janusza Hynowskiego będzie OKS Mokrzyszów.

Trampkarze na podium w Staszowie

W ubiegłą niedzielę podopieczni Tomasza Kryszpina zajęli trzecie miejsce na turnieju piłkarskim rozgrywanym w Staszowie.

Janusz Hynowski uhonorowany!

W piątek (tj. 25 stycznia) odbyła się I Gala Piłkarska Podokręgu Stalowa Wola. Podczas uroczystości wręczono nagrody najlepszym w 2018 roku. Z nieukrywaną radością i satysfakcją informujemy, że laureatem w kategorii Trener Roku został szkoleniowiec Wisanu Skopanie - Janusz Hynowski. Serdecznie gratulujemy!

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej