Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zarząd Klubu Sportowego WISAN Skopanie oraz redakcja strony pragną złożyć wszystkim zawodnikom, trenerom, sponsorom, działaczom i sympatykom klubu najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności i samych sukcesów w Nowym Roku.

Podsumowanie statystyczne rozgrywek A klasy

Wróćmy na moment jeszcze do niedalekiej przeszłości. W drugiej części podsumowania rundy jesiennej całą swoją uwagę skupiamy szczegółowo na rozgrywkach A klasy. W poniższym artykule odnajdziemy wszystkie „naj” ostatniego półrocza na naszych boiskach, statystyki ogólne ligi oraz te odnoszące się do poszczególnych zespołów oraz poczynań zawodników.

Kalendarze na 2020 rok

Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować o możliwości odbioru lub nabycia kalendarza klubowego na 2020 rok.

Trampkarze walczyli w turniejach

W miniony weekend podopieczni Tomasza Kryszpina rywalizowali w turniejach piłkarskich rozgrywanych w Staszowie oraz Głogowie Małopolskim.

Podsumowanie rundy jesiennej – Wisan Skopanie

Kurz bitewny po zakończeniu ligowych zmagań powoli opada. Wobec powyższego nasza redakcja sporządziła standardowo podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2019/2020. W pierwszej części na tapet bierzemy wyłącznie postawę podopiecznych Janusza Hynowskiego. Jak wyglądała piłkarska jesień w wykonaniu naszych zawodników? Zapraszamy do lektury.

Opłakana w skutkach porażka

Juniorzy Wisanu Skopanie nie spędzą przerwy zimowej na fotelu lidera. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka nie potrafiła w meczu na szczycie przeciwstawić się Wspólnocie Serbinów. Nasz młodzieżowy zespół ulegając 4:0 został zepchnięty na drugą lokatę w tabeli ustępując pola sobotniemu przeciwnikowi.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej