14.08.2018 2 komentarze

Zagiąć Stal!

Przed piłkarzami Wisanu Skopanie kolejne trudne wyzwanie na samym początku rozgrywek w klasie okręgowej. W świąteczną środę podopieczni Janusza Hynowskiego staną przed szansą zdobycia następnych punktów w starciu z czwartą siłą minionego sezonu - Stalą II Stalowa Wola.

Bukowa pokonana! Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie!

Pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej odnieśli zawodnicy Wisanu Skopanie, którzy pokonali Bukowę Jastkowice 2:0. Gole dla ekipy ze Skopania zdobywali w pierwszej połowie Łukasz Trzeciak oraz Mateusz Jarosz.

Młody zespół naszego klubu uczestniczył dziś na turnieju w Mielcu z okazji Dnia Energetyka. Zmagania odbywały się na bocznych boiskach usytuowanych przy ul. Solskiego. W turnieju wzięło udział cztery drużyny, w tym dwa Wisanu Skopanie.

Przed nami 2. kolejka stalowowolskiej klasy okręgowej. W tej serii gier Wisan Skopanie zmierzy się w Baranowie Sandomierskim z Bukową Jastkowice.

W siedzibie podokręgu Stalowa Wola dokonano losowania par I rundy Pucharu Polski. Drużyna Wisanu Skopanie zagra w tej fazie rozgrywek ze Stalą II Stalowa Wola.

do meczu zostało: 14 godz., 44 min.

VS

Kolejka 3 - Klasa Okręgowa

środa, 15 sierpnia 2018, 16:00

Wyjazdowa porażka juniorów

Totalnie nie wyszedł w dniu dzisiejszym mecz naszym juniorom. Przegrana w stosunku 7:1 jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem, choć rozmiary porażki mogły być znacznie niższe.

Wyjazd do Gorzyc, juniorzy do Harasiuk

Już za kilka godzin rozpoczną się spotkania zaległej 17. kolejki. Ta seria spotkań pierwotnie miała odbyć się pod koniec marca, jednak wówczas warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany.

Zasłużone zwycięstwo nad wiceliderem

Czwarte zwycięstwo na terenie rywala w sezonie 2012/2013 odnieśli zawodnicy Wisanu Skopanie. Podopieczni Marcina Babuli po dobrym meczu ograli aspirującego o awans do IV ligi - Słowianina Grębów 0:1.

Porażka juniorów w Grębowie

Słowianin Grębów - WISAN Skopanie 2:1 (1:1) (juniorzy)

Nasi juniorzy przegrali w dniu dzisiejszym w Grębowie z miejscowym Słowianinem 2:1.

Urwać punkty Słowianinowi

W dwudziestym siódmym spotkaniu klasy okręgowej sezonu 2012/2013 zawodnicy Wisanu Skopanie w wyjazdowej konfrontacji zmierzą się z obecnym wiceliderem - Słowianinem Grębów.

Porażka z Jeżowe, zadecydowała 7 minuta

O losach dzisiejszej konfrontacji zadecydowała 7 minuta, w której jeden z zawodników Sparty pokonał bramkarza Wisanu.