Transdźwig Stale - Jeziorak Chwałowice 3:0
20.05.2018, 17:00
Wola Baranowska - Łęg Stany 0:4
20.05.2018 1 komentarz

Zimny prysznic, porażka Wisanu w Ocicach

Nie tak, zupełnie nie tak miało wyglądać dzisiejsze spotkanie z udziałem naszych seniorów. Drużyna Wisanu Skopanie niespodziewanie uległa Koniczynce Ocice 2:0.

Zdobyć komplet punktów - takie zadanie przyświeca piłkarzom Wisanu Skopanie przed najbliższym, wyjazdowym meczem z Koniczynką Ocice. Kolejna okazja do pokazania swojej wyższości nad rywalem już w niedzielę 20 maja o godz. 16:00.

Wisan Skopanie po ciężkim boju wygrywa 1:0 z OKS Wielowieś w spotkaniu 23. kolejki rozegranym w Baranowie Sandomierskim. Goście postawili niebiesko-biało-zielonym trudne warunki, jednak z arcyważnych trzech punktów mogą się cieszyć podopieczni Janusza Hynowskiego. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w drugiej połowie Mateusz Jarosz.

W niedzielę piłkarze Wisanu Skopanie rywalizować będą o ligowe punkty z OKS Wielowieś.

Po emocjonującym widowisku Wisan Skopanie przegrał minimalnie z Siarką II Tarnobrzeg 1:2. Tym samym na ośmiu spotkaniach zatrzymał się licznik zwycięstw z rzędu naszej drużyny. Kluczowe dla losów meczu okazały się stałe fragmenty gry. Na trafienie Arka Nowaka zespół Siarki odpowiedział dwoma bramkami z rzutów wolnych autorstwa Łukasza Świderskiego.

Strzelec pokonany! Derby są nasze

Wisan w derbowym pojedynku pokonuje 1:0 Strzelca Dąbrowica, autorem decydującego trafienia, które miało miejsce w piątej minucie doliczonego czasu gry został Kamil Kędziora.

Derby juniorskie dla Wisanu

Małym pogromem zakończyły się juniorskie derby gminy Baranów Sandomierski. Juniorzy reprezentujący KS Wisan Skopanie w pełni zasłużenie zwyciężyli pokonując rówieśników z Dąbrowicy 4:0.

Remisowa sobota

W obydwu dzisiejszych spotkaniach padł remis 2:2. Zarówno w spotkaniu LZS Zdziary - Orzeł Rudnik oraz KP Zarzecze - KS Podwolina zespoły musiały się zadowolić podziałem punktów.

Tomasz Wilk poprowadzi derby

Tomasz Wilk z Nowej Dęby będzie arbitrem głównym niedzielnego pojedynku derbowego, w którym Wisan Skopanie na własnym terenie podejmie Strzelec Dąbrowica.

Derby gminne! Wisan kontra Strzelec

Po ubiegłotygodniowej porażce w Rudniku i dość długiej przerwie zimowej nasza ekipa w końcu powraca na własne boisko.

Orzeł lepszy w starciu juniorów

Bez punktów z Rudnika wracają również nasi juniorzy, którzy ostatecznie przegrali z gospodarzami 7:3. Bramki dla naszej ekipy zdobywali: Marcin Szlęzak, Łukasz Obara oraz z rzutu karnego Kacper Ozga.