Stal Stalowa Wola (98) lepsza w starciu juniorów

Nasi juniorzy na własnym terenie polegli ze Stal Stalową Wolą, rocznik 98 0:3. W trakcie pierwszej połowy gra mogła się podobać, dużo ciekawych wymian, ale początkowo brakowało tego, co najważniejsze w futbolu czyli bramek.

Wichry Rzeczyca Długa i Stal Stalowa Wola (98) kolejnymi przeciwnikami

W najbliższą niedzielę na stadionie w Skopaniu zostaną rozegrane kolejne spotkania klasy okręgowej z udziałem drużyn Wisanu Skopanie.

OKS Mokrzyszów rywalem Wisanu w IV rundzie PP

Podobnie jak w tamtym sezonie, w obecnym sezonie na drodze Wisanu Skopanie do kolejnego etapu rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola stanie reprezentant IV ligi podkarpackiej - OKS Mokrzyszów.

Bez bramek w Grębowie

Bez bramek zakończyło się spotkanie w Grębowie, w którym to miejscowy Słowianin mierzył się z Wisanem Skopanie.

Porażka juniorów w Grębowie

Małe lanie dostali w dniu dzisiejszym juniorzy Wisanu, którzy przegrali w Grębowie 6:1. Pierwsza połowa wyglądała na w miarę wyrównaną, choć gospodarze wygrali ją 2:0, to wyglądało to nieźle i mogło zakończyć się jeszcze w obie strony.

10. kolejka w Grębowie

Po zmaganiach pucharowych wracamy na boiska ligowe. Przed nami weekendowa 10. kolejka klasy okręgowej, w której to Wisan Skopanie wybierze się do Grębowa, gdzie zmierzy się z lokalnym Słowianiniem.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej