Porażka juniorów w Grębowie

Małe lanie dostali w dniu dzisiejszym juniorzy Wisanu, którzy przegrali w Grębowie 6:1. Pierwsza połowa wyglądała na w miarę wyrównaną, choć gospodarze wygrali ją 2:0, to wyglądało to nieźle i mogło zakończyć się jeszcze w obie strony.

10. kolejka w Grębowie

Po zmaganiach pucharowych wracamy na boiska ligowe. Przed nami weekendowa 10. kolejka klasy okręgowej, w której to Wisan Skopanie wybierze się do Grębowa, gdzie zmierzy się z lokalnym Słowianiniem.

Pierwsze punkty Rudnika

W zaległym spotkaniu 6. kolejki klasy okręgowej Orzeł Rudnik pokonał na własnym boisku Tłoki Gorzyce 2:1. Dla zawodników reprezentujących Orła były to pierwsze punkty zdobyte w tym sezonie.

Pucharowe zwycięstwo z Sokołem Nisko

W spotkaniu III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola Wisan Skopanie ograł występującego w czwartej lidze Sokół Nisko 3:1.

Czas na Puchar Polski, w III rundzie z Sokołem Nisko

Już jutro (25 września) na stadionie w Skopaniu zostanie rozegrane jedno z ośmiu spotkań III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola, w którym miejscowy Wisan zmierzy się z beniaminkiem IV ligi - Sokołem Nisko.

Pojedynek na karne dla Wisanu

Aż trzy rzuty karne dane było oglądnąć wszystkim sympatykom futbolu zebranym dzisiejszego dnia na stadionie w Skopaniu, gdzie Wisan rywalizował z LZS Zdziary.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej