Bezbarwny remis w Nowej Sarzynie

Bez bramek zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Unią Nową Sarzyną a Wisanem Skopanie. Mecz rozgrywany w środowe popołudnie w Nowej Sarzynie przy ul. Piłsudskiego na świetnej murawie nie przyciągnął wielu sympatyków.

Walka o punkty w Nowej Sarzynie

Nie minęły emocje po ostatnim spotkaniu, a przed nami kolejne. W środę, 16 kwietnia seniorzy Wisanu Skopanie wybiorą się do Nowej Sarzyny, gdzie zmierzą się z lokalną Unią.

Remis po niesamowitej końcówce spotkania

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 18. kolejki, w którym Wisan Skopanie podejmował na własnym terenie Olimpię Pysznica.

Festiwal nieskuteczności, zwycięstwo juniorów

Świetne widowisko zaserwowali nam w sobotnie popołudnie juniorzy Wisanu, którzy ostatecznie wygrali z Olimpią Pysznica 4:3, choć rozmiary zwycięstwa powinny być o wiele wyższe.

Zatrzymać Pysznicę

Przed nami 18. kolejka stalowowolskiej klasy okręgowej, w której Wisan Skopanie zmierzy się przed własną publicznością z Olimpią Pysznica.

Cichoń arbitrem głównym w Skopaniu, obsada sędziowska 18. kolejki

Podokręg Stalowa Wola wyznaczył trójki arbitrów, które poprowadzą spotkania 18. kolejki klasy okręgowej. Sobotni pojedynek w Skopaniu, pomiędzy Wisanem a Olimpią Pysznica będą sędziować: Grzegorz Cichoń (główny), Paweł Samołyk (boczny) oraz Daniel Łój (boczny).

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej