I runda Pucharu Polski za nami

Wczoraj zostały rozegrane spotkania I rundy Pucharu Polski, w której udział brały zespoły A i B klasowe z naszego podokręgu.

Festiwal poprzeczek, zwycięstwo w Podwolinie

Pierwsze spotkanie sezonu 2012/2013 i pierwszy komplet punktów. Wisan ostatecznie wygrywa w Podwolinie 1:2.

Pewne zwycięstwo w Podwolinie

W pierwszym meczu nowego sezonu nasi juniorzy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad KS Podwoliną 0:4. Choć wiele wskazywało, że nasi juniorzy nie wybiorą się na mecz do Podwoliny (na zbiórkę stawiło się ośmiu zawodników), to jednak nasi juniorzy zdążyli się zebrać, pojechać, a przy okazji pokazać gospodarzom jak powinno się grać w piłkę.

Słowianin wygrywa we Wrzawach

W zakończonym przed kilkudziesięcioma minutami spotkaniu otwierającym rozgrywki klasy okręgowej sezonu 2013/2014 San Wrzawy uległ na własnym terenie z Słowianinem Grębów 1:2.

Zaczynamy! Na inaugrację do Podwoliny

Po przeszło 41 dniach od ostatniego ligowego spotkania wracamy na boiska okręgówki. Jak to zwykle bywa - krótka, ale za to niezwykle pracowita przerwa letnia dobiega końca.

Ruszamy z Ligą Typerów

Wraz z nowym sezonem rusza nowa edycja Ligi Typerów. Dotychczasowe zasady rozgrywek w Lidze Typerów nie ulegają zmian - typujemy całą stalowowolską klasę okręgową oraz niektóre rundy Pucharu Polski.