Wracamy po przerwie zimowej! W Skopaniu z Podwoliną

Wracamy na boiska klasy okręgowej! Po przerwie zimowej wkraczamy w rundę wiosenną sezonu 2013/2014, a rozpoczniemy ją już w najbliższą sobotę, kiedy to na stadionie w Skopaniu nasza drużyna juniorów oraz seniorów zmierzy się z Klubem Sportowym Podwolina.

Obsada sędziowska 16. kolejki

Znamy arbitrów, którzy poprowadzą spotkania pierwszej ligowej kolejki rundy wiosennej. Sobotni pojedynek w Skopaniu, w którym miejscowy Wisan zmierzy się z KS Podwolina będą sędziować: Mateusz Nowak (główny), Mariusz Myszka (boczny) oraz Damian Biały (boczny).

Zwycięstwo sparingowe z Tempo Cmolas

Za nami dziewiąta sparingowa potyczka seniorów KS Wisan Skopanie przed rozpoczynającymi się już za dwa tygodnie rozgrywkami ligowymi.

Wysokie zwycięstwo z Kolejarzem Knapy

W rozgrywanym w dzisiejszym dniu kolejnym meczu towarzyskim nasza ekipa pokonała 8:0 występującego w B klasie - Kolejarza Knapy.

Sparing z Kolejarzem Knapy

W niedzielę, 9 marca 2014r. drużyna seniorów Wisanu Skopanie rozegra ósmy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych sezonu 2013/2014.

Koprzywianka Koprzywnica kolejnym przeciwnikiem

Po ostatnim sparingowym zwycięstwie 5:1 z TS Stale podopiecznych Janusza Hynowskiego czeka już jutro, czyli w niedzielę 2 marca czeka kolejne towarzyskie spotkanie.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej