Lider pokonany! Wisan zwycięża z Sokołem Nisko

Tym meczem Sokół już dzisiaj mógł zapewnić sobie awans do IV ligi, tak się jednak nie stało, drużyna prowadzona przez Marcina Babulę w pełni zasłużenie, po niezwykle emocjonującym widowisku pokonała lidera rozgrywek - Sokół Nisko 1:0.

Pewne zwycięstwo juniorów

Wysokie zwycięstwo w stosunku 6:0 odnieśli w dniu dzisiejszym nasi juniorzy. Podopieczni Konrada Pluta pewnie pokonali przyjezdnych reprezentujących PUKS Francesco Jelna.

Strzelec Dąbrowica w A klasie!

Trzynastej porażki z rzędu doznali dzisiaj zawodnicy Strzelca Dąbrowica, tym razem przed własną publicznością w dniu obchodów 60 lecia istnienia klubu ulegli Sanowi Kłyżów 1:4.

Powstrzymać Sokół Nisko

Przed arcytrudnym zadaniem w niedzielne popołudnie zostaną postawieni zawodnicy Wisanu Skopanie. Na stadion w Skopaniu przyjedzie lider rozgrywek - Sokół Nisko.

Analiza po 28. kolejkach

Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki. Dwie kolejki, które wyjaśnią i pokażą najważniejsze rozstrzygnięcia obecnego sezonu, czyli która z drużyn uzyska awans do IV ligi, zostanie bezpośrednio zdegradowana do A klasy czy będzie musiała stoczyć walkę w barażach o utrzymanie.

Podział punktów w Gorzycach

Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze zaległe spotkanie pomiędzy Tłokami Gorzyce a Wisanem Skopanie.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej