Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zarząd Klubu Sportowego Wisan Skopanie oraz redakcja strony składa wszystkim zawodnikom, trenerom, kibicom, działaczom, sponsorom i sympatykom Wisanu najserdeczniejsze życzenia pięknych, pogodnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów, pogody ducha i spełnienia marzeń zarówno prywatnych, jak i zawodowych w nadchodzącym Nowym Roku.

Plan sparingów - wiosna 2014

Znamy wstępny plan sparingów KS Wisan Skopanie w okresie przygotowawczym do rozgrywek ligowych wiosną 2014 roku.

Kalendarze na rok 2014

Zapraszamy wszystkich zawodników Klubu Sportowego Wisan Skopanie do odbioru kalendarza klubowego na rok 2014. Kalendarz można odebrać w czwartki na hali sportowej w godzinach 16:00-19:00 lub bezpośrednio u trenera Janusza Hynowskiego.

Treningi bramkarskie

W miesiącu grudniu kontynuowane są treningi bramkarskie prowadzone przez Akademię Bramkarską BODZIO W. Zajęcia w trzech grupach wiekowych odbywają się w każdy czwartek w Hali Sportowej w Skopaniu.

Pogrom na hali! Zwycięstwo ze Strzelcem Dąbrowica

W sobotę, 30 listopada 2013r. w przerwie turnieju halowego Stal Cup 2013, organizowanego w ramach obchodów 60.

Treningi bramkarskie w Skopaniu

Od czwartku, 14 listopada 2013r. na hali sportowej w Skopaniu co tydzień odbywają się specjalistyczne treningi bramkarskie prowadzone przez trenerów akademii bramkarskiej "Bodzio W": Bogusława Wyparło oraz Roberta Mazur.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej