Rozstrzygnięcia III rundy Pucharu Polski

Dziś odbyło się pięć z ośmiu spotkań III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. W dwóch meczach zabrakło niewiele, by o rozstrzygnięciu zwycięzcy musiały zadecydować rzuty karne.

Porażka w Kamieniu ze sporym akcentem sędziowskim

W dniu dzisiejszym Wisan przegrywa w ramach 8. kolejki z Sokołem Kamień 3:1. Po spotkaniu pozostaje spory niedosyt, ale i zażenowanie pracą sędziego głównego.

Juniorzy wracają bez punktów

Nie tak, zupełnie nie tak miało wyglądać dzisiejsze spotkanie z udziałem naszych juniorów. Nasi juniorzy dość niespodziewanie ulegli rywalowi 2:0.

Wyjazd do Kamienia

W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze kolejnej, już ósmej kolejki klasy okręgowej. W ramach tej serii gier Wisan Skopanie wybierze się do Kamienia, gdzie zmierzy się z miejscowym Sokołem.

Multimedia: WISAN - Orzeł Rudnik

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie umieściliśmy materiał filmowy z wszystkimi bramkami z niedzielnego, zwycięskiego spotkania naszych seniorów z Orłem Rudnik.

Obsada sędziowska 8. kolejki

Znamy arbitrów, którzy poprowadzą spotkania, najbliższej 8. kolejki klasy okręgowej. Niedzielny pojedynek w Kamieniu, w którym miejscowy Sokół będzie podejmował Wisan Skopanie poprowadzi jako arbiter główny Piotr Chmura.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej