Wyjazd do Kamienia

W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze kolejnej, już ósmej kolejki klasy okręgowej. W ramach tej serii gier Wisan Skopanie wybierze się do Kamienia, gdzie zmierzy się z miejscowym Sokołem.

Multimedia: WISAN - Orzeł Rudnik

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie umieściliśmy materiał filmowy z wszystkimi bramkami z niedzielnego, zwycięskiego spotkania naszych seniorów z Orłem Rudnik.

Obsada sędziowska 8. kolejki

Znamy arbitrów, którzy poprowadzą spotkania, najbliższej 8. kolejki klasy okręgowej. Niedzielny pojedynek w Kamieniu, w którym miejscowy Sokół będzie podejmował Wisan Skopanie poprowadzi jako arbiter główny Piotr Chmura.

Bez punktów z Jastkowic

Porażki doznali w dniu dzisiejszym w zaległym spotkaniu 6. kolejki nasi zawodnicy. Losy meczu mogły, a właściwie powinny potoczyć się inaczej, ale jednak, z Jastkowic wracamy bez punktów.

Kolejne trzy punkty juniorów

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo naszych juniorów. Tym razem wyższość naszych graczy musieli uznać zawodnicy Bukowej Jastkowice.

Aktualizacja: Sokół Nisko rywalem w 3. rundzie

W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola, Wisan Skopanie zmierzy się na własnym terenie z Sokołem Nisko, czyli tegorocznym beniaminkiem IV ligi.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej