Artykuły

Sokół Sokolniki lepszy w meczu kontrolnym

W ostatnim sparingu przed nadchodzącą już w niedzielę ligą zawodnicy Wisanu Skopanie przegrali z Sokołem Sokolniki 0:4. Ekipa ze Skopania nie potrafiła pokonać bramkarza ekipy przyjezdnej dwukrotnie trafiając w poprzeczkę.

Ostatni sprawdzian przed ligą z Sokołem Sokolniki

Już dzisiaj (w środę) ekipa seniorów naszego klubu rozegra ostatni mecz kontrolny przed rozgrywkami ligowymi. Na stadionie w Skopaniu od godz. 18:30 zespół Wisanu Skopanie w sparingowym meczu zmierzy z drużyną z naszej ligi Sokołem Sokolniki.

Sparingowa potyczka dla LZS Jadachy

W drugim sparingu w przerwie letniej seniorzy Wisanu Skopanie na własnym terenie przegrali z LZS Jadachy 1:4. Jedynego gola dla Wisanu zdobył z rzutu karnego Mateusz Jarosz.

Sparing z LZS Jadachy

W sobotnie popołudnie (30 lipca) na stadionie w Skopaniu nasi seniorzy rozegrają drugi sparing przed zbliżającą się rundą jesienną. Od godziny 16:00 ekipa prowadzona przez Pawła Szylera na własnym obiekcie zagra z beniaminkiem klasy okręgowej - LZS Jadachy. Serdecznie zapraszamy.

Odległości w sezonie 2016/2017, Pogoń Leżajsk przejedzie najwięcej

Postanowiliśmy zbadać ile kilometrów pokonają poszczególne drużyny stalowowolskiej klasy okręgowej w drodze na wyjazdowe spotkania w sezonie 2016/2017.

Porażka w meczu kontrolnym z juniorami Stali Mielec

W pierwszym meczu kontrolnym tego lata seniorzy Wisanu Skopanie przegrali w Pustyni z juniorami Stali Mielec 1:0. Jedyne trafienie w tym spotkaniu zdobyli gracze Stali po rzucie wolnym w 75 minucie.