Artykuły

Zwycięstwo juniorów z Olimpią Pysznica

W sobotnie popołudnie juniorzy Wisanu Skopanie pokonali na własnym terenie Olimpię Pysznica 2:1. Lepiej spotkanie zaczęli gospodarze, w 8 minucie po dograniu Dominika Furdyny przed dobrą sytuacją znalazł się Kacper Lis, który nie zmarnował idealnej okazji do zmiany wyniku.

Pokonać Olimpię Pysznica

W sobotę, 23 sierpnia 2014r. zawodników Wisanu Skopanie czeka kolejne spotkanie w ramach rozgrywek stalowowolskiej klasy okręgowej.

Wydarte zwycięstwo juniorów

W jaki sposób gra się do końca pokazali w dzisiejsze popołudnie juniorzy Wisanu Skopanie. Ekipa prowadzona przez Konrada Plutę wyszarpała w ostatnich momentach zwycięstwo, choć przez większość spotkania przegrywała jedną bramką.

Bez bramek w Rudniku

Z jednym punktem z Rudnika wrócili piłkarze Wisanu Skopanie. Pojedynek miejscowego Orła z Wisanem zakończył się remisem 0:0.

Wyjazd do Rudnika

Już za kilka godzin nasze drużyny juniorów oraz seniorów czeka wyjazd do Rudnika nad Sanem, gdzie zmierzą się z miejscowym Orłem.

Treningi trampkarzy

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek, tj. 18 sierpnia 2014r. odbędzie się po przerwie letniej pierwszy trening trampkarzy.