Transdźwig Stale - Siarka II Tarnobrzeg 2:2
WKS Zabrnie - Jeziorak Chwałowice 3:3
San Wrzawy - Czarni Lipa 1:3
22.10.2017 Dodaj komentarz

Zwycięstwo w ostatnich minutach, Kacper Smykla bohaterem meczu w Zbydniowie

Po bardzo zaciętym spotkaniu nasi seniorzy wygrywają 2:3 z Samtelem Zbydniów. Losy spotkania w drugiej połowie odwrócił rezerwowy Kacper Smykla, który zanotował dwa trafienia.

Z założeniem wywiezienia kompletu punktów ze Zbydniowa rozpoczną niedzielne spotkanie zawodnicy Wisanu Skopanie. W ramach 12. kolejki o godzinie 15:00 miejscowy LZS zmierzy się z Wisanem Skopanie.

Bez bramek zakończyło się niedzielne spotkanie rozgrywane na stadionie w Skopaniu, w którym Wisan Skopanie w derbach gminy Baranów Sandomierski rywalizował z KS Wola Baranowska.

W juniorskim starciu pomiędzy Wisanem Skopanie, a KS Wolą Baranowską padł wynik 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu tuż przed przerwą zdobył z rzutu karnego Paweł Czechura.

Do bezprecedensowego wydarzenia dojdzie w najbliższą niedzielę 15 października na stadionie w Skopaniu. Naprzeciwko siebie w derbach gminy Baranów Sandomierski staną drużyny Wisanu Skopanie oraz KS Wola Baranowska. Tego nie wolno przegapić. Początek spotkania o godz. 15.00.

Wyniki ostatniej 14. kolejki

Wyniki 14 kolejki.

Zwycięstwo na zakończenie okresu przygotowawczego

Dziś w piękne niedzielne południe nasi piłkarze rozegrali ostatni mecz towarzyski. Przeciwnikiem naszego zespołu był Lasowiak Wola Baranowska.

Kolejne zwycięstwo

Dziś nasi piłkarze rozegrali trzeci sparing, tym razem przeciwko Wiśle Baranów Sandomierski.

Po raz drugi z Wisłą

Jutro o godzinie 12.00 w Baranowie Sandomierskim "Wisan" zagra swój drugi mecz sparingowy z tamtejszą Wisłą.

Pierwsza sparingowe zwycięstwo

Dziś w Tarnobrzegu odbył się drugi mecz sparingowy naszej drużyny z juniorami tamtejszej Siarki. Jeśli chcesz zobaczyć relację z tego meczu, znajduje się ona w rozwinięciu newsa.