Słowianin Grębów - San Kłyżów -:-
22.09.2018 Dodaj komentarz

Pogoń Leżajsk na celowniku

Przed nami kolejne spotkanie i walka o ligowe punkty. W niedzielę, 23 września 2018r. na stadionie w Baranowie Sandomierskim Wisan Skopanie sprawdzi swoje siły w starciu z Pogonią Leżajsk.

Krótko trwała przygoda piłkarzy Wisanu Skopanie z tegoroczną edycją okręgowego Pucharu Polski. W spotkaniu 1/8 finału ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego przegrała 0:2 w ze Stalą Nowa Dęba.

W nadchodzącą środę (19 września) Wisan Skopanie rozegra swoje pierwsze spotkanie w bieżącej edycji Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. Ekipa ze Skopania zmierzy się z ligowym przeciwnikiem - Stalą Nowa Dęba. Początek meczu na stadionie w Baranowie Sandomierskim o godz. 16:00.

Juniorzy Wisanu Skopanie pokonali rówieśników z Brzyskiej Woli 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Paweł Czechura oraz dwukrotnie Eryk Pietraszko.

Wynikiem 3:1 zakończyły się zmagania 9. kolejki, w którym LKS Brzyska Wola rywalizował z Wisanem Skopanie. Arbiter główny podyktował w pierwszej połowie w sumie trzy rzuty karne, które zostały skutecznie wyegzekwowane przez zawodników obu zespołów. Ekipa ze Skopania kończyła mecz w dziesięciu, w 61 minucie drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Dominik Furdyna.

do meczu zostało: 18 godz., 46 min.

VS

Kolejka 10 - Klasa Okręgowa

niedziela, 23 września 2018, 16:00

Zwycięstwo na zakończenie okresu przygotowawczego

Dziś w piękne niedzielne południe nasi piłkarze rozegrali ostatni mecz towarzyski. Przeciwnikiem naszego zespołu był Lasowiak Wola Baranowska.

Kolejne zwycięstwo

Dziś nasi piłkarze rozegrali trzeci sparing, tym razem przeciwko Wiśle Baranów Sandomierski.

Po raz drugi z Wisłą

Jutro o godzinie 12.00 w Baranowie Sandomierskim "Wisan" zagra swój drugi mecz sparingowy z tamtejszą Wisłą.

Pierwsza sparingowe zwycięstwo

Dziś w Tarnobrzegu odbył się drugi mecz sparingowy naszej drużyny z juniorami tamtejszej Siarki. Jeśli chcesz zobaczyć relację z tego meczu, znajduje się ona w rozwinięciu newsa.

Uwaga!!! Badania

Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej nastąpią szczegółowe badania lekarskie. Najprawdopodobniej będą one przeprowadzone w siedzibie klubu.

Remis na początek

Dziś nasi piłkarze rozegrali swój pierwszy wiosenny mecz sparingowy. Odbył się on w Baranowie na stadionie tamtejszej Wisły.