„Dobry mecz naszego zawodnika w szeregach „Centrum” Radom ”

Wypożyczony na pół roku z „WISANU” Skopanie do VI ligowej drużyny z Radomia – Sławek Partyka walnie przyczynił się do odniesionego przez jego aktualny klub pierwszego zwycięstwa 3-1.

Zwycięstwa – po piątce w wielkich derbach...

Dnia 2.09.2007 na stadionie w Skopaniu, było nie lada wydarzenie.

„Dobre czasy w Skopaniu…?”

Ostatnio wokoło klubu dzieje się bardzo dużo rzeczy. Po nowych zawodnikach cały zarząd dwoił się i troił, aby zawodnikom zapewnić lepsze warunki do grania w piłkę nożną.

Nowy nabytek przed samym zamknięciem „okna transferowego"

Po wielu perypetiach związanych z przenosinami do naszego klubu, wyglądających i ciągnących się jak brazylijska telenowela, Grzegorz Furdyna grający dotychczas w drużynie „Lasowiak” Wola Baranowska jest od dnia 31.08.2007r pełnoprawnym zawodnikiem „WISANU” Skopanie .

"Kolejni nowi zawodnicy w ekipie juniorskiej…"

Ostatnimi czasu dało się zauważyć, iż na treningu pojawiają się co chwilę nowe twarze. Mówimy tutaj o Łukaszu Mitce, Jakubie Janczurze i Macieju Hałce.

"Komplet zwycięstw z obozu rywala"

26.08.2007 odbyła się czwarta kolejka o mistrzowstwo VI ligi, "Wisan" Skopanie grał w Ocicach z tutejszą "Koniczynką" Ostatnio było 2-1 dla drużyny ze Skopania, jak było tym razem? Czy juniorzy po dwóch meczach bez zwycięstwa poprawią dotychczasową postawę? Odpowiedź na te pytania w rozszerzeniu newsa <

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej