Artykuły

Sobotnie wyniki

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane dwa spotkania 24. kolejki. W Zarzeczu miejscowi pokonali Słowianin Grębów 2:1, natomiast w konfrontacji pomiędzy Tłokami Gorzyce a Orłem Rudnik padł remis 1:1.

Starcie z Strażak Przyszów

W kolejnym spotkaniu klasy okręgowej, które odbędzie się w niedzielne popołudnie (13 maja) na stadionie w Skopaniu rywalizować ze sobą będą Wisan Skopanie oraz Strażak Przyszów.

Janusz Partyka rozjemcą ze Strażakiem

Najbliższe zawody w Skopaniu, w których Wisan Skopanie zmierzy się ze Strażakiem Przyszów w roli sędziego głównego poprowadzi Janusz Partyka ze Stalowej Woli.

Nowe fotki w Historyczne zdjęcia

Dzięki uprzejmości Adriana Durdy udostępniamy dzisiaj kolejne zdjęcia prezentujące Wisan Skopanie w latach 90.

Cenna wygrana w Jastkowicach

Bukowa Jastkowice - WISAN Skopanie 1:2 (1:0)

W dzisiejszym spotkaniu w Jastkowicach, drużyna Wisanu odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Juniorzy wygrywają z Bukową

Juniorzy naszego klubu wygrali dzisiaj z Bukową Jastkowice 2:1. Gospodarze skazywani przed spotkaniem na porażkę (ze względu na różnice w pozycji ligowej) pokazali się z dobrej strony, dość długo utrzymywali prowadzenie, które objęli w 16 minucie, choć gdyby podopieczni Konrada Pluty wykazali się większą skutecznością jeszcze w pierwszej połowie nie trzeba byłoby tak bardzo gon