Artykuły

Jest zwycięstwo! Orzeł pokonany

Zwycięstwem Wisanu w stosunku 2:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych seniorów w Rudniku nad Sanem.

Wyjazdowe spotkanie juniorów z Złotsan Kuryłówka

W nadchodzącą niedzielę - 28 sierpnia, nasi juniorzy wybiorą się w długą podroż do Brzyskiej Woli, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z rówieśnikami reprezentującymi Złotsan Kuryłówka.

Konfrontacja beniaminków

W ostatnią sobotę obecnego miesiąca, czyli 27 sierpnia nasi seniorzy w ramach 3. kolejki zagrają w Rudniku nad Sanem, z pierwszą drużyną Orła.

2. kolejka za nami

Za nami spotkania 2. kolejki, w których łącznie na boiskach padło 29 bramek. Najwięcej zobaczyli kibice zebrani na stadionie w Grębowie, gdzie miejscowy Słowianin rozgromił beniaminka Orzeł Rudnik 5:0.

Podział punktów z KP Zarzecze

Po bardzo zaciętym spotkaniu w Zarzeczu, nasi seniorzy zremisowali 2:2 z miejscowym klubem. Pierwsze minuty były dość wyrównane, w 5 minucie z dobrej strony pokazał się bramkarz gospodarzy, który wybronił dobry strzał Marcina Lisa.

Juniorzy bez punktów z Zarzecza

Porażką 1:0 zakończył się dzisiejszy pojedynek naszych juniorów z KP Zarzecze. Decydującym o losach tego spotkania okazało się trafienie gospodarzy z 16 minuty, gdy po dośrodkowaniu zawodnika KP Zarzecze z lewej strony boiska piłka szczęśliwie wylądowała w siatce.