Wyjazd do Woli Rzeczyckiej

Niebiesko – biało – zieloni opromienieni zwycięstwem z Jeziorakiem Chwałowice podejmą próbę pokonania następnego przeciwnika, a mianowicie beniaminka rozgrywek – LZS Wola Rzeczycka.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Atmosfera piłkarskiego święta podparta znakomitą frekwencją na trybunach oraz świetne widowisko na murawie okraszone pięcioma bramkami - tak pokrótce prezentują się kulisy powrotu Wisanu Skopanie na własny stadion. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego wygrywa w niedzielne popołudnie z Jeziorakiem Chwałowice 3:2.

Wracamy do domu!

Niebiesko – biało – zieloni konfrontacją z Jeziorakiem Chwałowice przywitają świeżo zmodernizowany stadion w Skopaniu.

Multimedia z otwarcia stadionu

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu w Skopaniu nie przeszło bez echa w lokalnych mediach. Wobec tego w tym miejscu zbieramy dostępne materiały filmowe, reportaże oraz galerie zdjęć dotyczącego tego wydarzenia.

Sprawozdanie z turnieju piłki nożnej

Jednym z punktów programu oficjalnego otwarcia stadionu w Skopaniu stał się turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Od wczesnych niedzielnych godzin porannych na naszym boisku wystartowały zmagania najmłodszych piłkarzy.

Podziękowania od Zarządu

Zarząd KS Wisan Skopanie na czele z prezesem Wiesławem Szlęzakiem pragną podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu rodzinnego połączonego z uroczystym otwarciem stadionu w Skopaniu oraz turniejem piłkarskim dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej