Juniorzy na własnym terenie z Naftą Jedlicze

W niedzielne przedpołudnie na stadionie w Skopaniu nasi juniorzy starsi rozegrają następne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi podkarpackiej. Tym razem do Skopania przyjedzie dwunasta w tabeli Nafta Jedlicze. Początek meczu o godz. 11:00.

Olimpia Pysznica wygrywa w Skopaniu

W 10. kolejce klasy okręgowej drużyna Wisanu Skopanie na własnym terenie przegrała z Olimpią Solo Pysznica 2:3, choć prowadziła 2:0. Obydwa gole dla gospodarzy strzelał Marcin Szlęzak.

Juniorzy bez punktów w Pilźnie

Juniorzy starsi naszego klubu przegrali w Pilźnie z miejscowym Rzemieślnikiem 2:0. Obydwa gole na wagę zwycięstwa gospodarzy padły w pierwszej połowie.

U siebie z Olimpią Pysznica

Już jutro (niedziela, 9 października) zawodnicy Wisanu Skopanie przed własną publicznością rozegrają kolejne ligowe spotkanie. W ramach 10. kolejki klasy okręgowej nasza drużyna podejmie Olimpię Pysznica. Początek meczu o godz. 15:00.

Juniorzy na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno

W nadchodzącą niedzielę juniorzy starsi naszego klubu rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na wyjeździe przyjdzie im się zmierzyć z dziewiątym w tabeli Rzemieślnikiem Pilzno. Początek meczu o godz. 11:00.

Dotacja z MSiT dla KS WISAN

Klub Sportowy WISAN w Skopaniu pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w ramach programu KLUB. Założeniem projektu jest zakup sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży biorącej udział w treningach i meczach KS WISAN.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej