Juniorzy Wisanu Skopanie mistrzem klasy okręgowej

Juniorzy Wisanu Skopanie na ostatniej prostej do zajęcia pierwszego miejsca i zdobycia mistrzostwa klasy okręgowej pokonali na wyjeździe Olimpię Pysznica 0:1.

Liga na finiszu, o utrzymanie w klasie okręgowej w Pysznicy

W ostatnim meczu klasy okręgowej sezonu 2015/2016 piłkarze Wisanu Skopanie zagrają na wyjeździe z Olimpią Pysznicą a stawką będzie utrzymanie w lidze. Zawodnicy ze Skopania bez oglądania się na rywali w ostatnim meczu potrzebują co najmniej remisu.

O mistrzostwo klasy okręgowej juniorów w Pysznicy

Przed juniorami starszymi Wisanu Skopanie na ostatniej prostej do zdobycia mistrzostwa klasy okręgowej stanie Olimpia Pysznica. Początek juniorskiego meczu w Pysznicy w niedzielę o 14:00.

Podział punktów z Unią Skowierzyn

Seniorzy Wisanu Skopanie w przedostatnim meczu klasy okręgowej w sezonie 2015/2016 zremisowali na własnym terenie z Unią Skowierzyn 1:1 i nadal nie są pewni utrzymania w lidze.

Juniorzy ogrywają Unię Skowierzyn

Juniorzy Wisanu Skopanie w sobotnie popołudnie ograli Unię Skowierzyn 4:1. Swój mecz wygrał również drugi w tabeli Transdźwig Stale i losy mistrzostwa ligi rozstrzygną się za tydzień.

W Skopaniu z Unią Skowierzyn

Rozgrywki klasy okręgowej wkraczają w decydującą fazę. Przed nami mecz z gatunku być albo nie być. Do Skopania w sobotę przyjedzie Unia Skowierzyn.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej