Juniorzy nie zawodzą na własnym obiekcie, co się dzieje z seniorami….?

W dniu 27.04.2008r. odbyły się mecze pomiędzy drużynami „Wisanu” Skopanie, a „Koniczynką” Ocice.

Chyba nikt nie wie w czym tkwi problem u seniorów ze zdobyciem chociażby jednego punktu, o wygrywaniu nawet nie będę pisał. Żeby nie owijać w bawełnę, napiszę, że kolejny raz seniorzy zawiedli, jeśli ktoś nie był na meczach a chce orientacyjnie dowiedzieć się jak to wyglądało, można to przeczytać w roszerzeniu.

WISAN SKOPANIE - Koniczynka Ocice 1:3
Skład: M.Kryszpin - J.Drożdżal, M.Dąbrowski (M.Leszkowicz), S. Partyka - Mateusz Jarosz, K.Kubiak, K.Pluta, Ł.Trzeciak (Marek Jarosz), P.Durda - M.Lis (M.Sudół), W.Ciołek
Bramka dla Wisanu:
Krzysztof Kubiak

WISAN SKOPANIE (juniorzy) - Koniczynka Ocice (juniorzy) 3:0
Skład: P.Ślęzak - Marek Jarosz (P.Obara), P.Mitka, R.Kmuk - Ł.Jarosz, Kacper Smykla (R.Stefaniak), M.Pluta (P.Raś), Karol Smykla, M.Serafin - M.Stępień, Ł.Mitka
Bramki dla Wisanu:
Łukasz Jarosz
Marcin Serafin
Robert Kmuk

JUNIORZY
Jednak chciałbym zacząć od juniorów, ze względu na to, że rozgrywali swoją potyczkę jako pierwsi, a co najważniejsze wyszli z tego pojedynku z tarczą. Ostatnimi problemami drużyny juniorskiej były braki kadrowe, jednak miejmy nadzieję, że zostały one zażegnane, gdyż do drużyny dołączyło czterech graczy w drużyny trampkarzy starszych, mianowicie : Kacper Smykla, Maciej Pluta, Piotr Raś, oraz Rafał Stefaniak.
Drużyna ze Skopania długo nie mogła zdobyć bramki. Dopiero stało się to w 40min, gdy piłkę w polu karnym przejął Łukasz Jarosz i strzałem obok bramkarza, dał prowadzenie. Po czterech minutach było już 2-0. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Marcin Serafin, który strzelił bramkę głową w lewy róg bramkarza. Po przerwie gra się uspokoiła, drużyna z Ocic została zdominowana przez naszych zawodników, ostateczny cios został wykonany w 83min. Rzut wolny wykonywał Robert Kmuk, który zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę i była to słuszna decyzja. Do drużyny w niezłym stylu wprowadziła się czwórka młodych graczy, na wyróżnienie zasługuje Marcin Serafin, który został bohaterem meczu, poprzez swoją dobrą postawę na boisku.

Co teraz?………a, seniorzy, no tak zapomniałbym.
Składy były podane wcześniej, więc przechodząc do rzeczy. Z problemami kadrowymi mają do czynienia również seniorzy, o czym świadczy gra w podstawowej jedenastce Mateusza Jarosza, jednak rozegrał on bardzo przyzwoite spotkanie, walczył i miał ochotę do gry. ( w końcu to junior ;) ) Seniorom tej zaciętości w grze ostatnio brakuje. Jeśli chodzi o przebieg spotkania, to zaczęliśmy dobrze, ponieważ w 29min spotkania z najbliższej odległości do bramki rywali piłkę skierował Krzysiek Kubiak i było 1-0. Pierwsza połowa nie była niewiadomo jakim widowiskiem, aczkolwiek wynik 1-0 utrzymał się do przerwy. A po przerwie było już tylko gorzej. Już trzeci raz po wyjściu na prowadzenie nie potrafimy „dograć” do końca bez złych konsekwencji. Było dobrze do 76 min, gdy bramkę wyrównującą zdobył Dziadura. Po pięciu minutach padła kolejna bramka, a jej autorem był Zatorski. Dzieła zniszczenia na trzy minuty przed końcem dopełnił Malarz i drużyna z Ocic zdobyła 3pkt ze słabo spisującym się od 6 meczu rundy jesiennej „Wisanem”. Takie przypomnienie że po pięciu pierwszych kolejkach było 15pkt, teraz po 17kolejkach jest ich tylko 23…..a miał być awans…..