Przeprowadziliśmy w wielkim skrócie wydarzenia, którze działy się na przełomie kilku miesięcy." />

Podsumowanie rundy jesiennej juniorów

Mowa tu o meczach rozgrywanych przez juniorów "Wisanu", aby dowiedzieć się nieco więcej proszę wcisnąć czytaj więcej.

PODSUMOWANIE RUNDY (LIGA)

JUNIORZY

I KOLEJKA –„WISAN” Skopanie 5 –0 „Korona” Majdan Królewski (DOM)
Pierwszy mecz sezonu. Oczekiwania duże i nadzieja, iż w końcu jest jakiś godny przeciwnik do przeszkodzenia juniorom w osiągnięciu mistrzostwa. Skończyło się tylko na nadziejach…pięć bramek drużyny ze Skopania i udany start sezonu.
OCENA 5

II KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 0-1 „Jeziorak” Chwałowice (WYJAZD)
Drugi mecz, trudny przeciwnik, umiejący dobrze grać piłką. Jednak w tamtym sezonie zakończyło się na wyniku 5-1 dla „WISANU”. Lecz tym razem tak nie było, czerwona kartka naszego stopera po 20min meczu całkowicie wybiła drużynę juniorów z rytmu i przegraliśmy 1-0 po bramce z karnego…mecz ogólnie słaby
OCENA 3-

III KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 2-2 „Słowianin” Grębów (DOM)
Kolejny przeciwnik z gatunków średnich. W bramce gości bronił dobrze wszystkim znany Michał Dec. Nie zaczęło się dobrze przegrywaliśmy 0-2. Jednak zdołaliśmy wyrównać, po fantastycznej bramce z woleja, z pierwszej piłki, z powietrza Karola Smykli. 4pkt w 3 meczach, nie napawa optymizmem, ale w dzisiejszym meczu w miarę poprawnie
OCENA 4

IV KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 6-1 „Koniczynka” Ocice (WYJAZD)
Chłopaki do bicia, tak można określić drużynę gości. Szybko drużyna juniorów narzuciła swoje tempo, ekipa z Ocic była tylko tłem, czego wynikiem było strzelenie sześciu bramek przez zawodników Skopania. Szkoda, że tylko 6, bo mogło być ponad 10.
OCENA 5-

V KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 5-0 „Strzelec” Dąbrowica (DOM)
Wielkie derby. Mecze z Dąbrowicą zawsze przynosiły wiele emocji i było w nich dużo dramaturgii. W tym spotkaniu było podobnie. Obie drużyny grały dobrze, lecz to juniorzy ze Skopania byli o wiele bardziej skuteczniejsi aniżeli ich rywale. Czego wynikiem był wynik 5-0 dla „WISANU” Ile goli, taka ocena ;)
OCENA 5

VI KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 2-1 „Czarni Lipa” (WYJAZD)
Wielka niewiadoma przed tym meczem, mieliśmy dużo akcji w pierwszej połowie, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać i zamienić na bramki. Druga połowa zaczęła się bardzo źle, straciliśmy bramkę, lecz wtedy przydało się wejście na boisku Wojtka Ciołka, który zagrał dwie prostopadłe piłki, i to dzięki jego dokładnym podaniom, nasza drużyna odwróciła losy meczu i przechyliła szale zwycięstwa na naszą stronę.
OCENA 4+

VII KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 0-0 LZS Kotowa Wola (DOM)
W tym meczu sprawdziło się to, że gra się do końca. Juniorzy grali słaby mecz, stracili dwie bramki, wydawało się, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu. Jednak po przerwie zawodnicy „WISANU” zaprezentowali się całkiem inaczej, niż w pierwszej odsłonie meczu. Strzelili cztery bramki i wywalczyli kolejne zwycięstwo. Bardzo dobra postawa w drugiej połowie.
OCENA 5-

VIII KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 3-3 „Unia” Skwierzyn (WYJAZD)
Mecz rozgrywał się na dobrej murawie, na pewno najlepszej z pośród innych przeciwników (nie wliczając Hadykówki, ale juniorzy już nie muszą z nią walczyć) Mecz toczył się po naszej myśli, wygrywaliśmy 3-1, wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelał Karol Smykla, jednak w samej końcówce spotkania dwa błędy popełniła obrona i dwie bramki do szatni dały tylko remis.
OCENA 3+

IX KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 2-2 OKS Wielowieś
Ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie dla drużyny juniorskiej. Tylko remis w meczu, chociaż padły 4 bramki. Zaczęło się dobrze, lecz później straciliśmy dwie bramki i musieliśmy gonić wynik, co udało się w końcówce spotkania i wywalczyliśmy jeden punkt, kończąc mecz w dziesiątkę.
OCENA 3+

X KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 6-1 Sanna Zaklików
Mecz z liderem, po ostatnich dwóch meczach i tylko dwóch punktach nie zapowiadało się to wszystko tak fantastycznie, jak było. Był to niewątpliwie najlepszy występ całej drużyny, chociaż przed przerwą straciliśmy pierwsi bramkę, to w drugiej odsłonie „Wisan” strzelił sześć bramek i odprawił lidera z powrotem
OCENA 6

XI KOLEJKA–„WISAN” Skopanie 6-0 LZS Jadachy
Ostatni mecz z outsiderem., drużyna juniorów wyraźnie zlekceważyła przeciwników, czego wynikiem był słaby mecz. Jednakże zdołała strzelić sześć bramek i wysoko wygrać, bez straty bramki.