„Porażka z pretekstem seniorów, remis juniorów”

Dnia 23.09.2007r w Skowierzynie odbywała się ósma kolejka o mistrzostwo VI ligi.

Był to mecz drugiej i trzeciej drużyny. Dotychczas beniaminek sprawuje się nadzwyczaj dobrze. Natomiast nasza drużyna od trzech meczy nie może zdobyć kompletu punktów- czyżby kryzys…?
-Oby nie, relacja z tego zdarzenia (pamięciówka) w rozwinięciu newsa – przepraszamy za spóźnienie ,lecz wynika to z braku zaangażowania co niektórych administratorów.

JUNIORZY:
Skład:
Paweł Ślęzak – Piotr Mitka, Marek Jarosz, Piotr Obara – Marcin Serafin, Łukasz Trzeciak, Mateusz Jarosz, Łukasz Jarosz I, Karol Smykla – Marcin Stępień, Robert Kmuk ;)
na boisku po długiej przerwie na ostatnie 10min pojawił się Łukasz Mitka
Wynik 3-3
wszystkie trafienia zaliczył Karol Smykla.

SENIORZY:
Unia Skowierzyn 1 - 0 WISAN
Skład:
Michał Szczypta – Jacek Drożdżal, Mariusz Dąbrowski, Marcin Furman – Piotr Bąba (72min Robert Rzeszut), Marcin Hynowski, Konrad Pluta, Paweł Durda, Damian Rup(75min Krzysztof Kubiak) – Marcin Lis (70min Wojciech Ciołek), Tomasz Pluta

Relacja ogólna
I POŁOWA – obie drużyny do tego meczu podeszły z odpowiednim dla siebie szacunkiem. Stad mało było klarownych sytuacji do zdobycia bramek. Obie ekipy skupiały się raczej na obronie i w tej odsłonie meczu swoje zadania zrealizowały do perfekcji, gdyż bezbramkowy remis utrzymał się do końca pierwszej połowy. Jedni i drudzy próbowali stworzyć „ coś” bokami i dośrodkowaniami. Sędzia swoje też dołożył, gwizdał jak chciał. No, ale remis…
II POŁOWA – po spotkaniu z trenerami i po usłyszeniu cennych rad, oba zespoły wybiegły na drugą połowę, by rozegrać drugie czterdzieści pięć minut. Tak jak się wszyscy spodziewali, „WISAN” jak i Unia bardziej się „otworzyli” chcąc strzelić za wszelką cenę bramkę. Jednak ta sztuka do osiągnięcia była bardzo trudna, więc kiedy nadarzyła się okazja dla „Unii” sędzia w 64min wskazał „stworzonego karnego” wcześniej pokazując zawodnikowi, aby wstawał z murawy…..no ale po namyśle z liniowym doszli do porozumienia – Rzut karny . No i bramka 1-0..przegrywamy…pomimo prób i starań nie udało się nam odrobić bramki. Kolejny mecz bez zwycięstwa….miejmy nadzieję że w niedziele to „WISAN” powiększy swój dorobek punktowy o kolejne trzy punkty.