10. kolejka w Grębowie

Po zmaganiach pucharowych wracamy na boiska ligowe. Przed nami weekendowa 10. kolejka klasy okręgowej, w której to Wisan Skopanie wybierze się do Grębowa, gdzie zmierzy się z lokalnym Słowianiniem.

Drużyna z Grębowa identycznie jak Wisan w dziewięciu rozegranych dotąd meczów wywalczyła szesnaście oczek (5 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki). W ubiegłym sezonie na finiszu Słowianin zajął drugą lokatę, tracąc do miejsca, gwarantującego awans zaledwie jeden punkt. Po tak dobrym sezonie 2012/2013, w obecnym miejscowi sympatycy z pewnością liczyli na coś więcej, po słabym początku wydaje się, że kryzys formy klub z Grębowa ma już za sobą, co mogą potwierdzić ostatnie dwa zwycięskie spotkania. Z kolei w drużynie gości niedzielnego meczu, czyli Wisanu Skopanie wyraźnie zawodzą wyjazdy, ilość punktów uzyskanych na terenie rywala wielkiej chluby nie przynosi. Po inauguracyjnym zwycięstwie w Podwolinie gracze Janusza Hynowskiego zanotowali trzy porażki i jeden remis, dlatego pojedynek w Grębowie będzie idealną okazją do poprawienia tej statystyki. Pojedynek poprowadzi trójka arbitrów: Paweł Samołyk (główny), Mariusz Złotek (boczny) oraz Tworek (boczny). Serdecznie zapraszamy na stadion w Grębowie! Początek meczu w niedzielę, 29 września 2013 o 16:00.

O 14:00 zagrają juniorzy obu klubów. Równo ciekawie zapowiada się potyczka juniorów. Przewaga podopiecznych Konrada Pluty nad swoim rywalem wynosi cztery punkty, ale drużyna z Grębowie ma jeden rozegrany mecz mniej.
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTEwMzM
29 września 2013 17:01 #2 ~Łukasz (gość)
OKS Wielowieś-Unia Skowierzyn 1:3
28 września 2013 21:49 #1 ~galaxy (gość)
panowie jutro do przodu

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej