Analiza klasy okręgowej po 32. kolejce

W poniższym artykule przedstawiamy analizę stalowowolskiej klasy okręgowej na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Co już wiadomo?

Zwycięstwo Stali II Stalowa Wola i porażka LZS Zdziary spowodowały, że to rezerwy Stali Stalowa Wola wskoczyły na drugie miejsce w ligowej tabeli premiowane awansem do IV ligi. Co ciekawe, obie ekipy zmierzą się ze sobą już w nadchodzącą niedzielę i jedynie w przypadku wygranej przez LZS Zdziary losy awansu nadal pozostaną nierozstrzygnięte.

Dzięki zwycięstwu w Baranowie Sandomierskim drużyna Słowianina Grębów na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie utrzymanie w klasie okręgowej. Duży krok w kierunku utrzymania uczynił zespół z Nowej Dęby - Stali w sobotnim starciu wystarczy remis z Wisanem Skopanie. Nadal niepewni utrzymania są także gracze z Pysznicy oraz Brzyskiej Woli. Mimo zwycięstwa w 32. kolejce zespół Sparty Jeżowe w następnym sezonie zagra w A klasie. 

Możliwe rozstrzygnięcia w 33. kolejce:


STAL II STALOWA WOLA awansuje w najbliższej kolejce, jeżeli: 

- nie przegra


WISAN SKOPANIE spadnie z ligi w najbliższej kolejce, jeżeli: 

- nie wygra


OLIMPIA SOLO PYSZNICA utrzyma się w lidze w najbliższej kolejce, jeżeli:

- nie przegra

LUB

- Wisan Skopanie nie wygra

Bez względu na wyniki innych spotkań Olimpia Solo Pysznica utrzyma się, jeśli zdobędzie w ostatnich dwóch meczach co najmniej jeden punkt.


STAL NOWA DĘBA utrzyma się w lidze w najbliższej kolejce, jeżeli:

- nie przegra

Bez względu na wyniki innych spotkań Stal Nowa Dęba utrzyma się, jeśli zdobędzie w ostatnich dwóch meczach co najmniej dwa punkty.


LKS BRZYSKA WOLA utrzyma się w lidze w najbliższej kolejce, jeżeli:

- wygra

LUB

- Wisan Skopanie nie wygra

Bez względu na wyniki innych spotkań LKS Brzyska Wola utrzyma się, jeśli zdobędzie w ostatnich dwóch meczach co najmniej dwa punkty.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5NjE
22 czerwca 2019 14:10 #1 ~Siarka (gość) *.dynamic.chello.pl
Napisałem poniższy komentarz pod analizą po 31. kolejce, a chciałem tutaj, więc wklejam jego treść jeszcze raz - tym razem pod właściwym artykułem, pod tamtym można go wykasować, za co dziękuję :D

A już ad rem:
Siarka II może awansować do IV ligi - zgodnie z przepisami, sytuacja ta jest dopuszczalna, o ile zgodę wyrazi ZPN prowadzący rozgrywki na danym szczeblu. W IV lidze jest to Podkarpacki ZPN, wniosek w tej sprawie został już przez Siarkę skierowany z tego co czytałem, więc kwestia tylko jak on zostanie rozpatrzony. A Wisanowi życzymy w Tarnobrzegu utrzymania, trochę słabe wyniki macie w rundzie wiosennej, po jesieni sądziłem, że środek tabeli minimum osiągniecie. No ale cóż, taka jest piłka, oby się udało, bo z A-klasy będzie potem znowu ciężko awansować. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej