Czas na lidera

W sobotę, 7 października czekają nas wielkie piłkarskie emocje. W meczu inaugurującym 10. kolejkę o mistrzostwo klasy A Wisan Skopanie podejmie na wyjeździe obecnego lidera LZS Jadachy. Początek spotkania o godz. 15.30.

LZS Jadachy po ubiegłotygodniowym zwycięstwie na tarnobrzeskim Zwierzyńcu z rezerwami Siarki Tarnobrzeg awansował na pierwszą pozycję w ligowej tabeli. Do tej pory drużyna prowadzona przez grającego trenera Tomasza Wolana zanotowała tylko jedną porażkę (z Jeziorakiem Chwałowice 1:2). Piłkarze LZS zaaplikowali swoim rywalom aż 42 gole, co czyni ich drugą siłą ofensywną naszej ligi. Najlepszym strzelcem drużyny jest Tomasz Wolan, który wraz z Przemysławem Stąporskim z Transdźwigu Stale z siedemnastoma bramkami na koncie przewodniczą klasyfikacji strzelców. Z kolei Wisan Skopanie mimo dwóch zwycięstw z rzędu dalej znajduje się na piątym miejscu i do prowadzących traci tylko trzy punkty.

W tym sezonie już rywalizowaliśmy z zespołem z Jadachów. Miało to miejsce w ramach I rundy Pucharu Polski. Wówczas w debiucie naszego trenera ulegliśmy na wyjeździe 3:1 grając w podwójnym osłabieniu. Niewątpliwie obie drużyny chcą szybko wrócić do klasy okręgowej. Do tej pory bliżej celu jest LZS Jadachy, będący efektownie grającą ekipą. Spotkanie może okazać się kluczowym dla Wisanu. Piłkarze ze Skopania nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów z rywalami z ligowej czołówki. Chcąc utrzymać kontakt zawodnicy prowadzeni przez Jacka Rączkowskiego powinni mierzyć tylko w zwycięstwo. Porażka może bardzo skomplikować sytuację w lidze. W tym roku klasa A stoi na bardzo wysokim poziomie, więc nadrabianie punktów w następnych kolejkach czy rundzie może się okazać zadaniem ciężkim do wykonania. Nie mniej jednak wierzymy w naszą drużynę. Liczymy, że pokaże się jak z najlepszej strony i z pełną determinacją wyjdzie na boisko w Jadachach. To szlagierowe starcie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Michał Łokaj (główny), Grzegorz Kasprzyk (asystent I), Jerzy Jaskot (asystent II). Zapraszamy wszystkich sympatyków!

odswież

Komentarze

/ajax/a29tZW50YXJ6ZS9saXN0YS90eXBlLU4vaWQtMTcyMg
06 października 2017 21:18 #1 ~Anonim (gość)
Tylko zwyciestwo Panowie!!!
Dajcie z siebie 100 procent i bedzie dobrze!
Zycze zwyciestwa i jestem z Wami!

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej