Czerwiec prawdę Ci powie. Domowy mecz z Sanem Kłyżów

Wkraczamy w rozstrzygającą fazę obecnego sezonu. Piłkarze Wisanu Skopanie rozegrają pięć spotkań, które zadecydują o ewentualnym pozostaniu w klasie okręgowej. W najbliższą niedzielę podopieczni Janusza Hynowskiego skonfrontują się z Sanem Kłyżów.

Sytuacja przedstawia się następująco – w Baranowie Sandomierskim zagrają dwa najgorzej punktujące zespoły w rundzie wiosennej. Piłkarze ze Skopania kompletnie zawalili drugą część sezonu, aczkolwiek dzięki wypracowaniu pokaźnego dorobku punktowego podczas jesiennych pojedynków wciąż, w odróżnieniu od przeciwników z Kłyżowa, wszystko mają we własnych rękach, a właściwie nogach. Kłyżowianie gromadząc na swoim koncie 18 punktów mogą po dwuletnim pobycie żegnać się z rozgrywkami ligi okręgowej. Zawodnicy Sanu po przerwie zimowej, podobnie zresztą jak nasza drużyna, odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa – z Retmanem Ulanów oraz z Sokołem Kamień. Dodatkowo, ekipa z gminy Pysznica notuje serię pięciu porażek z rzędu w meczach wyjazdowych. W starciu z tak równorzędnym zespołem trzeba poszukać wyłącznie kompletu punktów niezbędnego w kwestii batalii o utrzymanie. Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wisan Skopanie – San Kłyżów punktualnie o godz. 17:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Sylwester Rolek (sędzia główny), Piotr Chmura (sędzia liniowy I) oraz Damian Biały (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Kompromitującą, organizacyjną wpadkę z ubiegłego tygodnia będą chcieli natomiast zmazać juniorzy Wisanu Skopanie. Ekipa Krzysztofa Kubiaka rozegra potyczkę z zamykającym ligową tabelę Sanem Kłyżów. Początek rywalizacji o godz. 15:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5NTE
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej