Domowa potyczka z Koniczynką Ocice

Półmetek rywalizacji w rundzie jesiennej A klasy już za nami. Po dwóch wyjazdowych meczach z rzędu tym razem drużyna Wisanu Skopanie zmierzy się na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych Jacka Rączkowskiego będzie Koniczynka Ocice.

Zespół z Ocic przed tą kolejką zajmuje 12. miejsce w tabeli gromadząc na swoim koncie 5 punktów. Koniczynka notuje passę siedmiu potyczek bez wygranej, bowiem jedyne zwycięstwo w tym sezonie odniosła na inaugurację w Knapach pokonując miejscowego Kolejarza 0:3. W ostatniej serii spotkań ekipa Koniczynki uległa wysoko rezerwom Siarki Tarnobrzeg, natomiast Wisan pokonał OKS Wielowieś 1:3.

Przed drużyną Wisanu Skopanie prawdziwa okazja, aby zbliżyć się do miejsca premiowanego awansem do klasy okręgowej. Pierwsza czwórka ligi rozgrywa mecze między sobą, a więc ktoś na pewno straci punkty. Dlatego mamy nadzieję na zwycięstwo naszej ekipy, tym bardziej, że zespół z Ocic to bardzo wygodny rywal dla Wisanu. Na szesnaście rozegranych spotkań aż jedenaście kończyło się naszym zwycięstwem. Jednak nie wolno lekceważyć przeciwnika. Nie licząc pojedynku Koniczynki z Siarką II, drużyna z tarnobrzeskiego osiedla traciła najmniej goli w dolnej połowie tabeli. Duże problemy w rywalizacji z nimi miała ekipa Łęgu Stany, a także po części Jezioraka Chwałowice. W obu tych przypadkach to Koniczynka prowadziła po pierwszej połowie meczu, jednak schodziła z boiska pokonana. Jak widać koncentracja oraz możliwie jak najszybsze objęcie prowadzenia może okazać się kluczem do odniesienia wygranej w tym spotkaniu. Pojedynek ten jako główny poprowadzi Mariusz Bundz, natomiast na liniach będą mu pomagać: Mariusz Koper oraz Mariusz Antosz. Serdecznie zapraszamy! Początek o 15:00!

odswież

Komentarze

/ajax/a29tZW50YXJ6ZS9saXN0YS90eXBlLU4vaWQtMTcxOA
01 października 2017 15:57 #2 ~Wynik (gość)
3:0 do przerwy
30 września 2017 21:17 #1 ~Obserwator (gość)
Półmetek dopiero przed nami pozdro dla kumatych! Elo :)

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej