Dość tej bryndzy! Domowe spotkanie z KS Żupawa

Margines błędu z tygodnia na tydzień powoli się wyczerpuje. Drużyna Wisanu Skopanie koniecznie musi zacząć zdobywać punkty. Następną okazję na poprawienie sytuacji w ligowej tabeli niebiesko – biało – zieloni będą mieć w niedzielę. Na naszej drodze stanie targany podobnymi problemami KS Żupawa.

W Skopaniu ciężko znaleźć osobę, która nie będzie sfrustrowana ostatnimi rezultatami osiąganymi przez naszą drużynę. Sprawy zupełnie nie układają się po naszych myślach. Passa pięciu porażek z rzędu skutkowała znalezieniem się podopiecznych Janusza Hynowskiego w strefie spadkowej. Co tu dużo kryć – zrobiło się naprawdę nieciekawie. Ale pozostałe kluby również nie zawsze mają z górki. W niedzielę drużyna ze Skopania rozegra istotny na tym etapie sezonu pojedynek z przeciwnikiem znajdującym się w podobnym położeniu. Nasuwa się pytanie – jak nie teraz, to kiedy? Niech przemówią statystyki KS Żupawa. Najgorsza defensywa ligi – 53 stracone bramki, komplet siedmiu porażek wyjazdowych. Zakończymy chylące się ku końcowi rozgrywki ligowe w 2019 roku jakimiś pozytywnymi akcentami. 

Statystyki przedmeczowe

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wisan Skopanie – KS Żupawa punktualnie o godz. 14:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Jan Grdeń (sędzia główny), Krzysztof Ruła (sędzia liniowy I) oraz Grzegorz Cichoń (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwMTE
03 listopada 2019 16:03 #1 ~Lekki (gość) *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lasowiak 3:2 Wspólnota

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej