Gotowi do walki. Niełatwa potyczka w Grębowie

Sobota, 27 października 2018r. będzie następnym dniem piłkarskich zmagań niebiesko - biało - zielonych w rozgrywkach stalowowolskiej klasy okręgowej. Podopieczni Janusza Hynowskiego wybiorą się na mecz do Grębowa.

Słówko o przeciwnikach. Drużyna z Grębowa zasila grono piątoligowców nieprzerwanie od sezonu 2008/2009. W obecnej kampanii piłkarze czarno - czerwonych demonstrują sinusoidalną formę - zwycięstwa przeplatane remisami i licznymi porażkami. Brak ustabilizowania rezultatów przekłada się na mało bezpieczną pozycję w tabeli - Słowianin znajduje się na dziesiątej lokacie otwierając dolną połowę ligowego zestawienia. Ekipa rywali swój dorobek punktowy wypracowała w niebagatelnej części grając przed własną publicznością. Na swoim terenie grębowianie zgromadzili bowiem trzynaście z osiemnastu ogólnie zdobytych punktów. Inaczej podopieczni Andrzeja Kasiaka spisują się w delegacjach. W poprzedniej serii gier Słowianin zanotował czwartą, wyjazdową porażkę z rzędu ulegając Olimpii Pysznica 2:0. Najlepszymi strzelcami drużyny są Przemysław Bednarz i Marcin Kułaczkowski, którzy czterokrotnie wpisywali się do sędziowskich protokołów. 

Przed niebiesko - biało - zielonymi następna ciężka przeprawa. Rywalizacje obu drużyn często cechował bowiem wyrównany poziom. Bilans gier na szczeblu ligi okręgowej w ostatnich latach przedstawia się następująco - trzy zwycięstwa, pięć remisów oraz cztery porażki Wisanu. Ekipa prowadzona przez trenera Hynowskiego znajduje się obecnie w strefie komfortu. Do końca rundy jesiennej pozostały trzy kolejki. Piłkarze ze Skopania nie mogą jednak osiąść na laurach i powinni zagrać o spokojną, piłkarską wiosnę. Czy zatem nasi zawodnicy podtrzymają znakomitą dyspozycję w meczach wyjazdowych odnosząc tym samym zwycięstwo na trudnym terenie? Pierwszy gwizdek sędziego w spotkaniu Słowianin Grębów - Wisan Skopanie o godz. 15:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka arbitrów w składzie: Marcin Okleciński (sędzia główny), Paweł Okleciński (sędzia liniowy I) oraz Rafał Draganik (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Juniorzy pauzują!

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4ODA
27 października 2018 15:50 #3 ~kswisan (gość)
do przerwy 0:0
26 października 2018 08:23 #2 ~Redakcja (gość)
Oczywiście. Już poprawione ;)
26 października 2018 07:24 #1 ~Słowianin (gość)
W obecnej kampanii piłkarze żółto - czarnych ? Czerwono - czarnych :)

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej