Grad bramek w Skopaniu, piękne zwycięstwo!

Piękne zwycięstwo odnieśli dzisiaj nasi seniorzy. Zawodnicy Wisanu rozbili przyjezdnych - Sokół Kamień 7:3.

Spotkanie nie najlepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, w 5 minucie boisko musiał opuścił Marcin Serafin, który odniósł kontuzję - wierzymy, że nie jest to nic poważnego i nasz zawodnik szybko powróci do zdrowia oraz do występów w naszej ekipie. Na placu gry po kilku minutach pojawił się Wojtek Pluta. Worek z bramkami otworzył się w 24 minucie, z lewej strony dośrodkował Bartek Furdyna i ładnym strzałem głową Damian Rup umieścił piłkę w siatce dając chwilowe prowadzenie. W 30 minucie goście doprowadzili do wyrównania, z kontrowersyjnego rzutu karnego zawodnik Sokoła nie pomylił się. Chwilę później mieliśmy ogromne szczęście, po dobrej akcji gracz z Kamienia fatalnie spudłował. Jeszcze przed przerwą byliśmy świadkami dwóch trafień dla Wisanu, w 39 minucie sędzia nie zauważył zagrania ręką jednego z zawodników z Kamienia w polu karnym, kilka sekund później futbolówkę otrzymał Darek Leśniowski i wyprowadził nas na prowadzenie. Niespełna dwie minuty Marcin Lis dobił gości ustalając wynik po pierwszej połowie na 3:1. Zdobycz strzelecka naszego najlepszego snajpera po przerwie została kontynuowana, w II połowie Marcin zdobył jeszcze trzy, prawie identyczne bramki, przy których asystował Mateusz Jarosz. Minuty 55 - 70 były lepszym okresem gry Sokoła, przyjezdni zdołali dwukrotnie pokonać Tomka Kryszpina, zmniejszając tym samym rozmiary porażki. Wynik w 87 minucie ustalił Mateusz Jarosz, który przechwycił podanie od Dawida Rzeźwickiego i minął bramkarza gości pakując piłkę do pustej bramki.
Podsumowując, nasza drużyna zagrała dzisiaj dobre spotkanie, w którym okazała się o wiele lepsza od rywala i zasłużenie wygrała, zdobywając tym samym kolejne trzy punkty.

WISAN Skopanie - Sokół Kamień 7:3 (3:1)

gol 1:0 24' Damian Rup (asysta Bartłomiej Furdyna)
gol 1:1 30' Krzysztof Hawrylak (karny)
gol 2:1 39' Dariusz Leśniowski (asysta Wojciech Pluta)
gol 3:1 41' Marcin Lis (asysta Bartłomiej Furdyna)
gol 4:1 46' Marcin Lis (asysta Mateusz Jarosz)
gol 5:1 50' Marcin Lis (asysta Mateusz Jarosz)
gol 5:2 57' Adrian Piekut
gol 5:3 67' Wojciech Piróg
gol 6:3 84' Marcin Lis (asysta Mateusz Jarosz)
gol 7:3 87' Mateusz Jarosz (asysta Dawid Rzeźwicki)

WISAN: Tomasz Kryszpin - Jacek Drożdzal, Paweł Durda, Bartłomiej Furdyna - Mateusz Jarosz gol, Krzysztof Lis, Marcin Serafin kontuzja zmiana (9' Wojciech Pluta zmiana (87' Łukasz Trzaska)), Dawid Rzeźwicki, Damian Rup gol zmiana (80' Mariusz Dąbrowski) - Dariusz Leśniowski gol, Marcin Lis gol gol gol gol żółta kartka zmiana (88' Maciej Pluta)

Sędziował: Grzegorz Wilk