Janusz Hynowski uhonorowany!

W piątek (tj. 25 stycznia) odbyła się I Gala Piłkarska Podokręgu Stalowa Wola. Podczas uroczystości wręczono nagrody najlepszym w 2018 roku. Z nieukrywaną radością i satysfakcją informujemy, że laureatem w kategorii Trener Roku został szkoleniowiec Wisanu Skopanie - Janusz Hynowski. Serdecznie gratulujemy!

Również wyróżnienie w kategorii najlepszy samorząd otrzymała gmina Baranów Sandomierski. Podczas gali samorząd naszej gminy reprezentował zastępca burmistrza - p. Marek Barszcz.

Komplet laureatów:

  • Najlepsza drużyna - Sokół Kamień
  • Najlepszy zawodnik - Wojciech Sobiło (LZS Zdziary)
  • Najlepszy trener - Janusz Hynowski (Wisan Skopanie)
  • Najlepszy młodzieżowiec - Patryk Adamczyk (LZS Krzątka)
  • Najlepszy działacz - Jan Chciuk (LZS Majdan Zbydniowski)
  • Fair Play - ŁKS Łowisko
  • Najlepszy samorząd - gmina Baranów Sandomierskiodswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5MDM
07 lutego 2019 07:57 #4 ~lllll (gość)
wazylina
28 stycznia 2019 21:11 #3 ~Wierny Kibic (gość)
Nagroda nie mogła trafić w lepsze Ręce - Trener J. Hynowski jest najlepszym przykładem, że po zakończeniu kariery piłkarskiej można zostać wspaniałym Trenerem, Wychowawcą młodzieży który przekazuje jej nie tylko wiedzę czysto piłkarską ale przede wszystkim życiową -że jak sie chce dojść na szczyt to trzeba walczyć i marzyć - Pan tak robił i osiągnął Pan to co Pan chciał :). Człowiekiem dla którego piłka nożna nie skończyła się w chwili zawieszenia korków na na kołku. Dla Trenera Janusza piłka nożna jest całym życiem - Urodził się w korkach i umrze w korkach :)
Życzę Panu przede wszystkim zdrowia ale też wytrwałości w tym co Pan robi dla Wisanu jako Trener ale też Ktoś Kto oddał kawałek swego życia dla tego Klubu.
Życzę samych sukcesów trenerskich i aby Pan za kilka lat poprowadził kluby z wyższych klas rozrywkowych. Bo taki Trener jak Pan to Wielki Skarb dla Działaczy każdego Klubu od Okręgówki do Ekstraklasy
27 stycznia 2019 14:24 #2 ~Gracz (gość)
Gratulacje!
27 stycznia 2019 13:30 #1 ~Kibic (gość)
Brawo! Gratulacje!^_^

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej