Koniec złudzeń! Rozgrywki zakończone

Na dzisiejszym spotkaniu władz szesnastu wojewódzkich ZPN podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek seniorskich w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych, a także rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez wojewódzkie związki.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja. – czytamy na oficjalnej stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Powyższa decyzja skutkuje tym, że drużyna Wisanu Skopanie wraz z OKS Mokrzyszów i Strzelcem Dąbrowica utrzymuje się na szczeblu A klasy. Do stalowowolskiej klasy okręgowej powinni natomiast awansować liderzy dwóch grup, a więc Czarni Lipa oraz Azalia Wola Zarczycka.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwNDE
07 maja 2020 17:09 #2 ~Masz rację (gość) *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak masz rację. Któryś sezon z kolei nam się udaje 😆
07 maja 2020 17:05 #1 ~Kibic (gość) *.30.53.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo znowu się udało utrzymać

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej