Na wyjazdowym szlaku - konfrontacja w Sokolnikach

W ostatnią niedzielę kwietnia piłkarze prowadzeni przez Janusza Hynowskiego zagrają z Sokołem Sokolniki.

Przed nami szósta seria gier w rundzie rewanżowej. Tym razem ekipa ze Skopania wyruszy do Sokolnik, aby rozegrać mecz z szóstym w ligowej tabeli Sokołem. Drużyna trenera Daniela Beszczyńskiego w pięciu dotychczas rozegranych wiosną spotkaniach zanotowała cztery zwycięstwa, w tym efektowne 6:0 ze Stalą Nowa Dęba oraz porażkę ze Słowianinem Grębów. Sokolniczanie mogą się szczycić także serią pięciu wygranych z rzędu na własnym obiekcie –  z tarczą ostatni raz z Sokolnik wracali pod koniec września zawodnicy Sokoła Kamień. Najlepszym strzelcem zespołu jest Marcin Chmiel – autor siedmiu ligowych trafień. 

Natomiast całkiem zgoła odmienne nastroje panują w Skopaniu. Niebiesko – biało – zieloni tkwią w potężnym dołku – osiem meczów z rzędu bez zwycięstwa w lidze, cztery porażki w rundzie wiosennej, trzy punkty przewagi nad „wirtualną” strefą spadkową. Faworyta niedzielnego spotkania nietrudno więc wskazać. Za gospodarzami, oprócz prezentowanej aktualnej formy, pozycji w tabeli, atutu własnego boiska, mocniejszej kadry zawodniczej przemawia także bilans gier – cztery ostatnie potyczki pomiędzy oboma klubami w klasie okręgowej kończyły się porażkami Wisanu Skopanie. Nic dziwnego, że rola typowego underdoga przypisana będzie naszemu zespołowi - zwycięstwo w niedzielę może się okazać zadaniem niewykonalnym. Jednak piłkarze Wisanu z tego względu nie położą się bezczynnie na murawie i ufamy, że tanio skóry nie sprzedadzą. Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Sokół Sokolniki - Wisan Skopanie punktualnie o godz. 15:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Hubert Toś (sędzia główny), Jan Grdeń (sędzia liniowy I) oraz Sylwester Rolek (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

W niedzielę o godz. 11:00 w Gorzycach zagrają z kolei juniorzy naszego klubu. Młodzieżowców ze Skopania czeka starcie z piątą w tabeli Stalą. Sędzią głównym tego pojedynku będzie Artur Kostyra, natomiast w roli asystentów liniowych wystąpią Jędrzej Wołoszyn oraz Sawicka.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5MzQ
28 kwietnia 2019 09:02 #2 ~płertoriko (gość)
Zagraj, zagraj jak za dawnych lat. Albo chociaż podobnie jak na jesieni. Walka!!!
27 kwietnia 2019 21:41 #1 ~Autor (gość)
Panowie walczymy jutro o 3 pkt.
Ma byc pelny sklad!!!!

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej