Nie stracić dystansu

Przed nami kolejne spotkanie i kolejna walka o ligowe punkty. W niedzielę, 15 kwietnia 2018r. na stadionie w Baranowie Sandomierskim Wisan Skopanie zmierzy się z drużyną Czarnych Lipa.

Seniorzy Wisanu po dwóch zwycięstwach w tej rundzie będą chcieli zgarnąć kolejny komplet punktów, ale w osiągnięciu tego celu przeszkodzić będą chcieli zawodnicy Czarnych Lipa. Drużyna Janusza Hynowskiego po rozegraniu siedemnastu serii gier zgromadziła na swoim koncie 38 punktów. Nasz zespół, mimo pasma czterech zwycięstw z rzędu, nie potrafi przybliżyć się do liderującego peletonu. Obecnie do trzeciego Transdźwigu Stale tracimy cztery punkty, ale tę różnicę przecież można niemal zniwelować jednym meczem. Dlatego tak ważne jest, aby zagrać na 100 procent w najbliższym spotkaniu. Dodatkowo przed tym pojedynkiem wiadomo, że nasza drużyna będzie musiała sobie poradzić bez Arka Nowaka, który jest zmuszony odpokutować karę zawieszenia za kartki. 

Nasz najbliższy rywal po kilku słabszych występach na początku sezonu był czerwoną latarnią ligi. Jednak dobra postawa tej ekipy w końcówce rundy jesiennej pozwoliła na bezpieczne oddalenie się od strefy spadkowej. Dopiero ubiegłotygodniowa porażka z Siarką II Tarnobrzeg 0:7 przerwała ich passę sześciu meczy bez porażki. Obecnie z dorobkiem 20 punktów Czarni zajmują pewne miejsce w środku stawki, a mianowicie 9. pozycję. Mimo tej zwyżkującej formy przeciwników w niedzielę liczymy na emocjonujące spotkanie okraszone zwycięstwem Wisanu Skopanie. Zawody jako arbiter główny poprowadzi Piotr Chmura, natomiast asystentami liniowymi będą Jędrzej Wołoszyn i A. Kostyra. Początek spotkania 18. kolejki pomiędzy Wisanem Skopanie a Czarnymi Lipa w niedzielę (15 kwietnia) o godz. 15:00 w Baranowie Sandomierskim. Serdecznie zapraszamy!

 

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3Njg
14 kwietnia 2018 19:07 #3 ~Gość (gość)
Jadachy- Zabrnie 3:0
14 kwietnia 2018 01:34 #2 ~tylko kswisan (gość)
walka panowie, koncentracja na maxa, nie lekcewazymy rywala
13 kwietnia 2018 22:09 #1 ~galaxy (gość)
tylko zwyciestwo!!!!!!!!
jest Panowie ekipa SUUUUPER!!!!!

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej