Niepokonani u siebie! Kotowa Wola pokonana na zakończenie

W ostatnim meczu sezonu Wisan Skopanie pokonał na własnym terenie 2:0 Truck Kotowa Wola. Tym zwycięstwem zakończyliśmy bardzo udany sezon! Od pierwszych minut trener Janusz Hynowski desygnował do gry identyczną jedenastkę jak w Skowierzynie.

Po 16:00 zaczęliśmy ostatnie 90 minut tego sezonu, ostatnie 90 minut w A klasie. Już w 8 minucie pojedynku bramkę dającą prowadzenie 1:0 zdobył Krzysiek Lis. Niedługo później goście mieli dobrą okazje, jednak piłka na nasze szczęście trafiła w poprzeczkę. Nasi zawodnicy grali już na widocznym luzie, jednak były i momenty, które mogły się podobać. Około 35 minuty mieliśmy drugiego fuksa, piłka po raz drugi raz trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Tomka Kryszpina. Do przerwy 1:0.

Na początku II odsłony doszło w naszym zespole do dwóch zmian. Sławek Partyka zastąpił Jacka Drożdzala, a Wojtek Pluta wszedł za Piotra Bąbę. Wkrótce jeszcze na murawie pojawili się Damian Rup i Krzysiek Kubiak. W 53 minucie Sławek Partyka ładnym strzałem z okolic 20 metra podwyższył prowadzenie. W 67 minucie kontuzji doznał Krzysiek Lis, a ponieważ limit zmian już wykorzystaliśmy, do końca spotkania graliśmy w 10. Wkrótce ilość graczy wyrównała się, gdyż drugą żółtą kartkę (pierwsza za ostry faul, druga za dotknięcie piłki ręką), a w konsekwencji czerwoną został ukarany Piotr Turek. W kolejnych minutach Krzysiek Kubiak miał szanse trafić do siatki rywala, jednak futbolówka zatrzymała się na poprzeczce. Goście mogli zmniejszyć straty, dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeden z zawodników Kotowej Woli dobrze uderzył głową, lecz nasz goalkeeper Tomek Kryszpin nie dał się zaskoczyć.

Podsumowując, wygraliśmy 24 spotkanie w tym sezonie. Choć wynik na pewno mógł byc inny, gdyby rywale byli ciut bardziej skuteczni. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa, które daje nam ogromną satysfakcję, że u siebie w tym sezonie byliśmy niepokonani!

WISAN Skopanie - Truck Kotowa Wola 2:0 (1:0)

gol 1:0 8' Krzysztof Lis
gol 2:0 53' Sławomir Partyka

2 żółte kartki = czerwona 75' Piotr Turek (Truck)

WISAN: T. Kryszpin - J. Drożdzal zmiana (46' S. Partyka gol żółta kartka), P. Durda, K. Pluta - M. Jarosz, K. Lis gol, P. Bąba, M. Serafin, P. Bąba zmiana (46' W. Pluta), D. Rzeźwicki zmiana (50' D. Rup) - Z. Pluta, M. Lis zmiana (59' K. Kubiak)

Truck: P. Burdzy - D. Tworzydło, D. Kułaga, P. Turek 2 żółte kartki = czerwona, Ł. Czernecki, Adrian Idec - Andrzej Idec, C. Szuba zmiana (55' M. Cwanek), M. Korzonek - R. Kopeć, D. Idec