Nowy miesiąc, nowe wyzwania. Przerwać domową passę Sanu Wrzawy

Z nową energią podopieczni Janusza Hynowskiego wkraczają w nowy miesiąc rywalizacji w klasie A. W pierwszy dzień września drużyna Wisanu Skopanie stanie w szranki ze Sanem Wrzawy.

Za niebiesko – biało – zielonymi nieudany sierpień. Bilans jednego zwycięstwa w czterech meczach bez wątpienia nikogo nie może satysfakcjonować. Jednak dużo optymizmu w serca kibiców ze Skopania wlało ubiegłotygodniowe zwycięskie spotkanie z OKS Mokrzyszów. Jutro naprzeciwko naszych zawodników stanie dobrze dysponowany San Wrzawy. Drużyna z gminy Gorzyce z przytupem weszła w obecny sezon, co pozwala na utrzymywanie się w ścisłej czołówce tabeli, a konkretnie na ostatnim miejscu podium. Zwycięski marsz tego zespołu przerwała porażka 4:3 w minionej kolejce ze Wspólnotą Serbinów. Dodatkowo w 2019 roku San Wrzawy na własnym stadionie odnotował osiem ligowych wygranych, z czego siedem z rzędu i zaledwie jedną porażkę z Transdźwigiem Stale. Czy drużynę Janusza Hynowskiego będzie stać na zastopowanie domowej serii przeciwnika? O tym przekonamy się niebawem.

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji San Wrzawy – Wisan Skopanie punktualnie o godz. 16:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Igor Samołyk (sędzia główny), Kamil Gil (sędzia liniowy I) oraz Wolak (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Drugą potyczkę w obecnym sezonie rozegrają również juniorzy Wisanu Skopanie. Początek tego spotkania o godz. 14:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5ODQ
31 sierpnia 2019 14:54 #1 ~Kibic (gość) *.play-internet.pl
Będą baty wrzawy mocna ekipa

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej