Nudne widowisko dla Sokoła, zadecydował jeden błąd

Porażką 1:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych seniorów w Nisku. Miejscowi jak i przyjezdni ze Skopania nie zachwycili swoją grą fanów przybyłych na te zawody.

W grze obu ekip brakowało ciekawej koncepcji rozegrania akcji, wkradło się za to sporo chaosu, zbyt wiele niedokładności i głupich strat. Jedyne i decydujące trafienie miało miejsce w 88 minucie, po dłuższej wymianie piłek na połowie Wisanu gospodarze odnaleźli niepilnowanego swojego zawodnika na lewej stronie, który z dość dużego kąta trafił do siatki. Bardzo kontrowersyjna sytuacja miała miejsce już w doliczonym czasie gry, po rzucie wolnym wykonywanym przez Konrada Plutę piłkę do wbiegającego Marcina Babuli zgrał Wojtek Pluta, nasz grający trener składał się już w powietrzu do uderzenia głową, jednak w ostatniej chwili został lekko pchnięty przez obrońce rywali, co też uniemożliwiło dobre uderzenie futbolówki i bardzo prawdopodobnie zdobycie bramki. Przegrywamy 1:0, ale na tle rywala nie byliśmy słabsi, wynik nie do końca jest sprawiedliwy, ale liczy się to co w sieci i to Sokół może cieszyć się z kolejnych trzech oczek.

Sokół Nisko - WISAN Skopanie 1:0 (0:0)

gol 1:0 88' Sebastian Wdowiak

WISAN: Mateusz Kuszaj - Tomasz Polek żółta kartka, Marcin Babula, Jacek Drożdzal zmiana (80' Witold Uzar) - Kamil Kędziora zmiana (87' Krzysztof Zych), Marcin Hynowski, Dawid Rzeźwicki, Konrad Pluta, Mateusz Jarosz zmiana (67' Krzysztof Kubiak) - Paweł Durda, Krzysztof Lis zmiana (73' Wojciech Pluta)

Sędziował: Michał Łokaj