O włos od niespodzianki

Jak niewykorzystane sytuacje i błędy w wyprowadzeniu piłki przez defensywę potrafią przełożyć się na ostateczny wynik przekonali się dzisiaj nasi juniorzy.

Różnica mająca wynikać z miejsca zajmowanego w ligowej tabeli nie była aż nadto widoczna. Nawet przez większą część spotkania o wiele lepiej prezentowali się juniorzy Wisanu, którym jednak zdarzyło się zbyt wiele błędów, zwłaszcza pod koniec pierwszej połowie, które skutecznie wykorzystali gracze Sparty i to oni do przerwy wygrywali 1:4. Po przerwie strzelali tylko zawodnicy Wisanu, w 58 minucie po dograniu Kacpra Ozgi do pustej siatki trafił Mirek Dryka, a ozdobą meczu było trafienie Kacpra Ozgi z 69 minuty. Następnej bramki nie było, choć okazji było sporo, jednak bramkarz Sparty nie dał się pokonać i gracze Sparty po ciężkiej przeprawie wygrywają w Skopaniu 3:4. Zwycięzca meczu okazali się nie tylko gracze grający w koszulkach Sparty Jeżowe, ale i arbiter główny Wołoszyn, który rozdawał kartki na lewo i prawo, wyrzucając łącznie w samej końcówce aż trzech zawodników Wisanu z boiska.

WISAN Skopanie - Sparta Jeżowe 3:4 (1:4) (juniorzy)

gol 0:1 3' zawodnik Sparty
gol 1:1 23' Mirosław Dryka
gol 1:2 37' zawodnik Sparty
gol 1:3 44' zawodnik Sparty
gol 1:4 45' zawodnik Sparty
gol 2:4 58' Mirosław Dryka (asysta Kacper Ozga)
gol 3:4 69' Kacper Ozga

WISAN: Jakub Gnat - Bartłomiej Kwaśnik zmiana (46' Oskar Smykla), Kacper Kłosowski żółta kartka, Adrian Durda ck, Dominik Furdyna 2 żk = ck - Jakub Dolecki zmiana (50' Tomasz Ruła), Kacper Ozga gol 2 żk = ck, Kacper Lis, Arkadiusz Nowak zmiana (81' Maciej Burdzel), Dawid Jarosz zmiana (67' Maciej Lis), Mirosław Dryka gol gol

Sędziował: Karol Wołoszyn