Olbrzymi niedosyt, porażka juniorów w samej końcówce

Mimo walecznej i ambitnej postawy juniorzy Wisanu Skopanie minimalnie przegrywają z młodzieżowcami reprezentującymi barwy Siarki Tarnobrzeg. Bramkarz ze Skopania został pokonany dopiero w 85 minucie.

Młodzi piłkarze Wisanu zaprezentowali się w niedzielnym meczu z tej drugiej, lepszej strony. Nie można naszym zawodnikom zarzucić braku zaangażowania, co w poprzednich ligowych potyczkach nie było aż takie oczywiste. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka straciła bramkę w 85 minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i skutecznym główkowaniu przez zawodnika Siarki. W ostatniej akcji spotkania blisko doprowadzenia do remisu był Wiktor Nowak - strzał pomocnika z rzutu wolnego nieznacznie przeleciał obok lewego słupka. Wyrównane widowisko zakończyło się ostatecznie porażką naszego zespołu. Na twarzach naszych graczy i samego trenera zauważalny był olbrzymi niedosyt - z przekroju całego pojedynku gospodarze zasługiwali na pewno chociaż na jeden punkt. Futbol bywa czasami jednak niesprawiedliwy. Rezultat co prawda niesatysfakcjonujący, ale wykonaliście kawał dobrej roboty, za co należą wam się słowa pochwały. Tak trzymać!

WISAN Skopanie - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (juniorzy)

gol 0:1 85' zawodnik gości

WISAN: Patryk Świderski - Dawid Zgórski zmiana (69' Mateusz Tyniec), Dennis Sulik, Łukasz Kamuda, Karol Sawicki - Jakub Piątek zmiana (61' Mateusz Tacik), Arkadiusz Szlęzak, Eryk Pietraszko, Wiktor Nowak, Jakub Chwałek - Łukasz Uzar zmiana (87' Kacper Pietraszko)

Sędziowała: Katarzyna Wójs

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4NzA
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej