Ostatnie jesienne podrygi

W najbliższy weekend dobiegną końca piłkarskie rozgrywki w stalowowolskim podokręgu. W sobotę drużyna Wisanu Skopanie na tarnobrzeskim Euroboisku będzie pojedynkować się ze Wspólnotą Serbinów.

Wiele wody w Wiśle upłynęło od ostatniego spotkania pomiędzy oboma zespołami. Aż po bagatela trzynastu latach Wisan Skopanie oraz Wspólnota Serbinów znów powalczą ze sobą o ligowe punkty. Na tarnobrzeskim osiedlu plasująca się na pozycji spadkowej ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zamelduje się z bilansem sześciu porażek z rzędu i passą dwunastu meczów bez wyjazdowego zwycięstwa. Przytoczone liczby pokazują niewyobrażalną skalę kryzysu, w którym utkwiła od pewnego, dłuższego czasu nasza drużyna. Dlatego tak bardzo z wytęsknieniem oczekujemy już przerwy w rozgrywkach. Ale zanim ona nadejdzie wartałoby dać z siebie absolutnie wszystko w sobotnim meczu, zakończyć zmagania w rundzie jesiennej przełamaniem i tak długo wyczekiwanym zwycięstwem, dostarczyć odrobinę radości kibicom w celu wprowadzenia do klubu nutki optymizmu. Zadanie, owszem, nie będzie w obecnym momencie należeć do najłatwiejszych, gdyż Wspólnota, mimo zauważalnego spadku formy w ostatnim miesiącu - seria czterech meczów bez zwycięstwa, wciąż posiada w sobie pewien handicap w postaci własnego boiska – zdecydowaną większość dorobku punktowego (15/18 punktów) zawodnicy z Serbinowa zgromadzili przed własną publicznością. Jednak na niebiesko – biało - zielonych nigdy nie stawiamy krzyżyka i nadal ufamy, że stać naszych piłkarzy na dobrą grę, osiągnięcie korzystnego rezultatu i zakończenie tego koszmarnego piłkarskiego roku miłym akcentem. W tym trudnym położeniu nikt nie może odwrócić się do klubu plecami. Dlatego naszych sympatyków zachęcamy do zobaczenia na żywo ostatniego ligowego starcia Wisanu w rundzie jesiennej.

Statystyki przedmeczowe

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wspólnota Serbinów - Wisan Skopanie punktualnie o godz. 14:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Grzegorz Cichoń (sędzia główny), Jerzy Jaskot (sędzia liniowy I) oraz Grzegorz Kasprzyk (sędzia liniowy II). Serdecznie jeszcze raz zapraszamy!

Swoje rozgrywki zakończą także juniorzy starsi. Podopieczni Krzysztofa Kubiaka rozegrają na samym finiszu rundy spotkanie o sporym ciężarze gatunkowym. Stawką sobotniego pojedynku z młodzieżowcami reprezentującymi Wspólnotę Serbinów będzie bowiem tytuł mistrza rundy jesiennej. Początek o godz. 12:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwMTM
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej