Pewne zwycięstwo w Podwolinie

W pierwszym meczu nowego sezonu nasi juniorzy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad KS Podwoliną 0:4. Choć wiele wskazywało, że nasi juniorzy nie wybiorą się na mecz do Podwoliny (na zbiórkę stawiło się ośmiu zawodników), to jednak nasi juniorzy zdążyli się zebrać, pojechać, a przy okazji pokazać gospodarzom jak powinno się grać w piłkę.

Przewaga Wisanu nie podlegała dyskusji, od początku spotkania Wisan tworzył sporo akcji i często uderzał w światło bramki, jednak w początkowym okresie meczu brakowało skutecznego wykończenia akcji. Wynik w 24 minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul na Mirku Dryce otworzył Kacper Ozga. W 36 minucie wynik podwyższył Maciek Burdzel, który z bliskiej odległości dobił futbolówkę wyplutą przez bramkarza po strzale z prawej strony. Po przerwie Wisan również dwukrotnie trafiał do siatki rywala. W 53 minucie do siatki rywala po akcji sam na sam trafił Mirek Dryka, a w 76 minucie dzieło uderzeniem głową z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakończył Dominik Furdyna. W barwach naszej ekipy zadebiutowało dziś kilku nowych zawodników, którzy na tle dzisiejszego rywala zaprezentowali się solidnie.

KS Podwolina - WISAN Skopanie 0:4 (0:2) (juniorzy)

karny 0:1 24' Kacper Ozga
gol 0:2 36' Maciej Burdzel
gol 0:3 53' Mirosław Dryka (asysta Adrian Durda)
gol 0:4 76' Dominik Furdyna (asysta Kacper Ozga)

WISAN: Mateusz Owoc - Radosław Dynarek, Kacper Kłosowski, Adrian Durda, Oskar Smykla - Dominik Furdyna gol, Kacper Ozga karny żółta kartka, Arkadiusz Nowak, Maciej Burdzel gol zmiana (60' Maciej Lis) - Kacper Lis, Mirosław Dryka gol

Sędziował: Marcin Stróż