Piłkarskie odznaczenia dla zasłużonych przyznane

26 stycznia w Stalowej Woli odbyło się spotkanie noworoczne prezesów klubów piłkarskich podokręgu Stalowa Wola wraz z działaczami i władzami samorządowymi. Spotkanie miało na celu uhonorowanie osób, które walnie przyczyniły się do rozwoju sportu, w tym piłki nożnej w swoim obszarze zamieszkania.

Za pracę i zaangażowanie docenieni zostali m.in. działacze z Gminy Baranów Sandomierski, w tym związani z KS Wisan Skopanie. Nagrody bowiem otrzymali:

  • Krzysztof Kubiak odznaczony Honorową Brązową Odznaką,
  • Eugeniusz Ślęzak odznaczony Złotą Odznaką.

Obu kolegom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wkład w rozwój naszego klubu.

Jednocześnie jedno z wyróżnień otrzymał Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur, który za zaangażowanie oraz prowadzoną działalność na rzecz rozwoju sportu, ze szczególnym uwzględnieniem kategorii piłki nożnej na terenie Gminy, został odznaczony przez miejscowe kluby pamiątkową paterą. Efektem działań Burmistrza są m.in. inwestycje związane z modernizacją stadionu sportowego w Skopaniu i inne.

Ponadto uhonorowani zostali również Posłowie na Sejm RP – p. Rafał Weber oraz p. Zbigniew Chmielowiec, którzy otrzymali wyjątkowe grawertony ufundowane przez nasz klub w ramach podziękowania za starania oraz pomoc w uzyskaniu środków finansowych z przeznaczeniem na modernizację stadionu w Skopaniu.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo pod adresem:

http://www.baranowsandomierski.pl/o-gminie/aktualnosci/pilkarskie-odznaczenia-dla-zasluzonych-,1266.html

odswież

Komentarze

/ajax/a29tZW50YXJ6ZS9saXN0YS90eXBlLU4vaWQtMTc0OA
07 lutego 2018 21:17 #1 ~zainteresowany (gość)
Brawo,brawo Panowie!!!
Tak trzymac i bedzie ok.
Gratulacje

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej