Podtrzymać kurs na wygrywanie

Sobota, 28 kwietnia 2018 to kolejny dzień zmagań drużyny Wisanu Skopanie w rozgrywkach A klasy. Tym razem ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zmierzy się na własnym terenie z LZS Kępie Zaleszańskie.

Zespół z Kępia Zaleszańskiego nie może uważać początku tej rundy za udany - pod wodzą nowego trenera Eugeniusza Gruszeckiego w trzech rozegranych jak dotąd spotkaniach nie wywalczył ani jednego punktu. W ostatniej kolejce LZS wypuścił dwubramkowe prowadzenie z Siarką II Tarnobrzeg przegrywając ostatecznie 2:4. Nasz najbliższy przeciwnik w osiemnastu ligowych potyczkach zdobył 18 punktów i jest sklasyfikowany na 12. pozycji w tabeli. Najlepszym strzelcem drużyny jest Dominik Kurkiewicz - autor 14 ligowych bramek. Z kolei Wisan Skopanie dzięki ostatniej wygranej w Chwałowicach oraz zgubieniu punktów przez Transdźwig Stale w meczu derbowym z KS Żupawa zniwelował swą stratę do bezpośredniego konkurenta w walce o awans do klasy okręgowej do dwóch oczek. Jednocześnie dla naszej drużyny było to szóste ligowe kolejne zwycięstwo z rzędu. Co ciekawe, ostatni raz tak dobrą passą ekipa ze Skopania mogła się pochwalić w sezonie 2010/2011. 

Wisan Skopanie jest w ostatnim czasie na fali wznoszącej, ale nie może osiąść na laurach. Wydaje się, że umiejętności czysto piłkarskie są w tym meczu po naszej stronie. Jeżeli będą one również poparte cechami wolicjonalnymi to starcie z LZS Kępie Zaleszańskim nie powinno sprawić kłopotów zawodnikom Wisanu. Dlatego liczymy ponownie na dobry występ i kolejne trzy punkty. Zawody poprowadzi trójka arbitrów w składzie: Daniel Sławek (główny), Ryszard Bogacz (boczny I) oraz Kazimierz Walski (boczny II). Mecz 20. kolejki A klasy pomiędzy Wisanem Skopanie a LZS Kępie Zaleszańskie rozegrane zostanie w sobotę (28 kwietnia) o godzinie 16:00 w Baranowie Sandomierskim. Serdecznie zapraszamy!

W ten sam dzień swoje spotkanie rozegrają juniorzy naszego klubu. Margines błędu przez naszych młodych graczy został wyczerpany. Chcąc zająć pierwsze miejsce muszą wygrać niedzielne starcie z Sanem Rozwadów. Początek tej rywalizacji o godz.14:00.


odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3NzU
28 kwietnia 2018 22:26 #2 ~kibic 2 (gość)
dziwny mecz,ale wynik jedzie w swiat
27 kwietnia 2018 21:04 #1 ~kibic 2 (gość)
walczymy Panowie jutro!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej