Podział punktów w Kamieniu

Trzeci wyjazd i trzeci remis zanotowali dzisiaj seniorzy Wisanu Skopanie. Pojedynek w Kamieniu pomiędzy miejscowym Sokołem a Wisan zakończył się wynikiem 3:3.

Od początku spotkania rozgrywanego na stadionie w Kamieniu ton rywalizacji nadawała drużyna Wisanu. Już w pierwszej minucie w polu karnym rywali zatrzymywany był Tomek Polek, jednak arbiter uznał, że przepisy nie zostały przekroczone i nie wskazał na jedenastkę. Przewaga Wisanu w początkowej fazie meczu nie podlegała dyskusji, udokumentowana została w 5 minucie, kiedy do siatki rywali trafił po dograniu Konrada Pluty, Marcin Szlęzak. Kilkadziesiąt sekund później z prawej strony uderzał Mateusz Jarosz, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką bramki. Od 15 minuty coraz lepiej na boisku radziła sobie ekipa Sokoła, przeniosła ciężar gry spod swojej bramki na okolice połowy. W 25 minucie zza pola karnego uderzył Mariusz Socha i strzelając w samo okienko nie dał szans Mateuszowi Kuszajowi na udaną interwencje, tym sposobem doprowadzając do wyrównania. Gra w następnych minutach wyglądała na niezwykle wyrównaną, ale to gościom jeszcze przed przerwą udało się ponownie wyjść na prowadzenie. W 43 minucie przed polem obrońcami zakręcił Dawid Rzeźwicki i dograł do wchodzącego Witka Uzara, który płaskim strzałem przy samym słupku umieścił futbolówkę w siatce. Do przerwy 1:2.
Po zmianie stron na pierwsze trafienie czekaliśmy do 56 minuty, wówczas zza pola karnego tuż pod porzeczką piłkę zmieścił Tomek Polek. Dwubramkowa przewaga Wisanu nie trwała długo. W 59 minucie po rzucie rożnym uderzeniem głową gola swojej drużynie dał Tomasz Szarowski, a niecałe dziesięć minut później był już 3:3, bowiem po raz drugi na listę strzelców po stronie Sokoła wpisał się Mariusz Socha. W drugiej części drugiej połowy w zmaganiach obu ekip przeszkadzał padający grad, a gdy już przestało padać gra ziemią była prawie niemożliwa. Do ostatniego gwizdka kolejnych trafień nie było i obie ekipy podzieliły się dzisiaj punktami.

Sokół Kamień - WISAN Skopanie 3:3 (1:2)

gol 0:1 5' Marcin Szlęzak (asysta Konrad Pluta)
gol 1:1 25' Mariusz Socha
gol 1:2 43' Witold Uzar (asysta Dawid Rzeźwicki)
gol 1:3 56' Tomasz Polek
gol 2:3 59' Tomasz Szarowski
gol 3:3 68' Mariusz Socha

WISAN: Mateusz Kuszaj - Mateusz Jarosz, Marcin Hynowski żółta kartka, Konrad Pluta, Łukasz Nieckula żółta kartka - Witold Uzar gol zmiana (80' Kamil Kędziora), Jarosław Zych, Dawid Rzeźwicki żółta kartka zmiana (86' Marcin Serafin), Wojciech Lis zmiana (62' Kacper Smykla) - Tomasz Polek gol, Marcin Szlęzak gol

SOKÓŁ: Wojciech Łach zmiana (46' Patryk Kozak) - Kamil Bugiel, Tomasz Szarowski gol, Piotr Micek - Paweł Piela, Kamil Piziorski, Radosław Rogowski żółta kartka zmiana (55' Krzysztof Smusz), Paweł Słonina zmiana (46' Grzegorz Słonina), Arkadiusz Socha - Łukasz Socha, Mariusz Socha gol gol

Sędziował: Tomasz Chamera