Podział punktów z KP Zarzecze

Kolejny punkt do swojego konta przypisują sobie nasi zawodnicy po dzisiejszym spotkaniu. Pojedynek z KP Zarzecze ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

W porównaniu z wyjściowym składem z ostatniego meczu zaszło kilka zmian, pod nieobecność Jacka Drożdzala, Wojtka Pluty oraz Mateusza Jarosza od pierwszych minut szansę gry dostali Tomek Polek, Kacper Smykla oraz Witek Uzar. Od początku spotkania widać było, że goście przyjechali do Skopania z zamiarem pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach i zdobycia trzech punktów. Już w 6 minucie drużynę ze Skopania uratował słupek. Gra klubu z Zarzecza jak na ostatnią drużynę w ligowej tabeli mogła imponować, brakowało jednak postawienia kropki nad i, zdobycia tego, co najbardziej liczy się w futbolu, czyli bramek. W końcu, w 30 minucie kibice zebrani tego dnia na stadionie w Skopaniu zobaczyli trafienie otwierające wynik konfrontacji, po dograniu Witka Uzara piłkę w siatce umieścił Krzysiek Lis, wyprowadzając tym samym Wisan na jednobramkowe prowadzenie. W 65 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony gracze reprezentujący KP Zarzecze doprowadzili do wyrównania, strzelcem bramki został Piotr Niemiec. Jeszcze w samej końcówce pojedynku w polu karnym składającego się do strzału rywala w ostatniej chwili zablokował Marcin Szlęzak i wydaje się, że arbiter popełnił błąd, nie dyktując jedenastki dla ekipy z Zarzecza. Rezultat 1:1 nie uległ zmianie i nasza drużyna zdobyła czwarty punkt na wiosnę, z kolei dla gości był to trzeci remis w trzecim spotkaniu rundy rewanżowej.

WISAN Skopanie - KP Zarzecze 1:1 (1:0)

gol 1:0 30' Krzysztof Lis (asysta Witold Uzar)
gol 1:1 65' Piotr Niemiec

WISAN: Mateusz Kuszaj - Kamil Kędziora, Paweł Durda, Tomasz Polek - Kacper Smykla zmiana (75' Marcin Szlęzak), Marcin Hynowski żółta kartka, Dawid Rzeźwicki zmiana (87' Bartłomiej Furdyna), Konrad Pluta żółta kartka, Witold Uzar zmiana (61' Krzysztof Kubiak zmiana (89' Jarosław Zych)) - Marcin Lis, Krzysztof Lis gol

Sędziował: Jacek Grygiel