Pogoń Leżajsk na celowniku

Przed nami kolejne spotkanie i walka o ligowe punkty. W niedzielę, 23 września 2018r. na stadionie w Baranowie Sandomierskim Wisan Skopanie sprawdzi swoje siły w starciu z Pogonią Leżajsk.

Niebiesko - biało - zieloni w meczu z Pogonią zagrają mocno podrażnieni ubiegłotygodniowym niepowodzeniem w Brzyskiej Woli. Mimo straty punktów podopieczni Janusza Hynowskiego utrzymali się na czwartej pozycji w tabeli. W kiepskich nastrojach do Baranowa Sandomierskiego zawita również ekipa popularnych „Piwoszy”. W poprzedniej serii gier piłkarze z Leżajska przegrali bowiem dość nieoczekiwanie 1:3 z Olimpią Pysznica, odnosząc tym samym pierwszą porażkę przed własną publicznością w obecnych rozgrywkach. Ogólnie rzecz ujmując, dotychczas ten sezon nie układa się za bardzo po myśli wszystkich ludzi związanych z Pogonią - mimo wysokich aspiracji z dorobkiem 14 oczek ich drużyna plasuje się w samym środku ligowej stawki. Najlepszym strzelcem tego zespołu jest Piotr Bubiłek - autor czterech ligowych trafień, w tym trzech po skutecznie wyegzekwowanych rzutach karnych. Od momentu wycofania się leżajskiego zespołu z IV ligi oba kluby mierzyły się ze sobą czterokrotnie - dwa zwycięstwa i dwie wyjazdowe porażki Wisanu Skopanie. Biorąc pod uwagę problemy Pogoni w delegacjach można w niedzielnym pojedynku, jednak podkreślając tylko przy zdecydowanie lepszej dyspozycji aniżeli w starciu z LKS Brzyską Wolą, pokusić się o jakąkolwiek zdobycz punktową. Na koniec krótki raport kadrowy - nasza drużyna wzmocniona będzie powracającym do składu Arkiem Nowakiem. Pierwszy gwizdek w spotkaniu Wisan Skopanie - Pogoń Leżajsk o godz. 16:00. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Marek Witoń (główny), Rafał Sawicki (asystent I) oraz Daniel Sławek (asystent II). Zapraszamy!

W niedzielę zagrają również juniorzy naszego klubu. Przeciwnikiem ekipy prowadzonej przez Krzysztofa Kubiaka będzie Azalia Wola Zarczycka - obecnie dziesiąta siła juniorskiej klasy okręgowej. Początek tego meczu o godz. 14:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4NjI
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej