Pokonać Rotundę Krzeszów

Już jutro, w niedzielę, 20 października 2013 na stadionie w Skopaniu nasze drużyny rozegrają kolejne spotkania w ramach rozgrywek klasy okręgowej.

O 15:00 rozpocznie się pojedynek seniorów, a rywalem gospodarzy ze Skopania będzie Rotunda Krzeszów. Beniaminek z Krzeszowa w dotychczasowych rozegranych dwunastu spotkaniach uzbierał na swoje konto pięć punktów i zajmuje dopiero piętnastą pozycję w ligowej tabeli, wyprzedzając o trzy oczka zamykający tabelę Orzeł Rudnik. Po kolejnym awansie do klasy okręgowej Rotunda w klasie O prezentuje się dość słabo i wszystko jak na razie wskazuje, że będzie walczyć o utrzymanie do ostatnich meczów na wiosnę, a do tego potrzebne są punkty, o które jutro zawodnicy Rotundy powalczą na stadionie w Skopaniu. Wisan w obecnych zmaganiach zdobył 20 punktów i jest zdecydowanym faworytem jutrzejszej rywalizacji, ale pamiętajmy o przewrotności futbolu i żadnego z rywali nie wolno na sam start lekceważyć. Zwycięstwo Wisanu w jutrzejszej rywalizacji pozwoliłoby już na dwa mecze przed końcem rundy jesiennej wyrównać dorobek punktowy (23 punktów), wywalczony w każdej z rund z ostatniego sezonu. Zawody poprowadzi jako arbiter główny - Daniel Sławek, a na liniach będą pomagać Rafał Sawicki i Mariusz Koper. Serdecznie zapraszamy! Początek meczu o 15:00.
Standardowo, dwie godziny wcześniej (13:00) zagrają nasi juniorzy, których przeciwnikiem będą juniorzy Rotundy Krzeszów. Obie ekipy w tabeli dzieli zaledwie jedno oczko, dlatego zapowiada się ciekawy pojedynek.
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTEwNDY
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej