Pokrzyżować plany Transdźwigowi Stale

Osiem zwycięstw, trzy remisy i jedna porażka - tak przedstawia się bilans Transdźwigu Stale w rundzie wiosennej. To właśnie pretendenci do awansu będą następnymi rywalami piłkarzy Wisanu w walce o ligowe punkty. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 10 czerwca o godz. 16:00 na boisku w Stalach.

Wisan Skopanie w minionej kolejce wysoko pokonał w Baranowie Sandomierskim Samtel Zbydniów. W najbliższej serii gier przeciwnik będzie o wiele bardziej wymagający. Transdźwig, który w tym sezonie miał wysokie aspiracje, potwierdza miano jednej z najsilniejszych ekip w A klasie. Ostatnia porażka podopiecznych Adama Mażysza z Siarką II Tarnobrzeg była dopiero drugą w trwających rozgrywkach. Jednak wobec jeszcze lepszej formy pozostałych kandydatów do awansu strata Transdźwigu do miejsca gwarantującego bezpośrednią promocję do klasy okręgowej wynosi obecnie cztery punkty.

Najbliższe starcie będzie dla Wisanu Skopanie okazją do zbliżenia się punktami do niedzielnego przeciwnika. Aby nasza drużyna wskoczyła jeszcze na trzecią pozycję w tabeli muszą zajść dwa warunki. Pierwszym z nich jest wywalczenie kompletu zwycięstw w ostatnich trzech kolejkach sezonu przez piłkarzy Janusza Hynowskiego. Drugi związany jest z poczynaniami Transdźwigu Stale - zespół ten może zdobyć co najwyżej tylko jeden punkt. Przesłankami dającymi jeszcze nadzieję dla kibiców ze Skopania jest stosunkowo trudny terminarz rywala na ostatniej prostej ligi. Szansę powodzenia takiego scenariusza należy jednak rozpatrywać w kategoriach cudu, ale jak mawiają dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Na naszą niekorzyść przemawia fakt, że do tej pory zespół Wisanu z wyżej notowanymi przeciwnikami nie potrafił odnieść zwycięstwa. Czas zatem przełamać tę niemoc. Spotkanie 28. kolejki A klasy pomiędzy Transdźwigiem Stale a Wisanem Skopanie rozegrane zostanie w niedzielę 10 czerwca. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Mariusz Koper (główny), Zbigniew Ordon (asystent I) oraz Jan Grdeń (asystent II). Serdecznie zapraszamy.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3OTg
10 czerwca 2018 13:38 #1 ~sympatyk (gość)
ciekawa dziś kolejka, Knapy i Ocice grają o życie,
równie interesująco w Stalach czy na Woli

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej