Położyć podwaliny pod resztę sezonu. Z Lasowiakiem na przywitanie A klasy

Nadchodzi 11 sierpnia – dzień zaznaczony w kalendarzu czerwonym flamastrem przez kibiców stalowowolskiej klasy A. Kończymy odliczanie i pora powiedzieć sprawdzam. W niedzielę Wisan Skopanie zainauguruje rozgrywki w sezonie 2019/2020. Pierwszym rywalem niebiesko – biało – zielonych będzie Lasowiak Wola Baranowska.

Odbudować się po degradacji z klasy okręgowej i odnaleźć się w nowej rzeczywistości, powrócić do dobrej, cieszącej oko gry oraz powalczyć o najwyższe cele – z takimi zagwozdkami oraz założeniami wkraczają w progi nowego sezonu piłkarze prowadzeni przez Janusza Hynowskiego. Realizację tych zadań ma ułatwić krótki, aczkolwiek intensywnie przepracowany okres przygotowawczy, w którym nacisk został położony na poprawę szwankującego w rundzie wiosennej szeroko pojętego przygotowania fizycznego. Co ciekawe, w trakcie przerwy międzysezonowej ekipa ze Skopania nie rozegrała żadnego meczu kontrolnego, w związku z czym forma naszego zespołu pozostaje pewną niewiadomą. Jednak przewagą niebiesko – biało – zielonych oprócz doświadczenia zaczerpniętego z klasy okręgowej powinno się okazać, nie tylko w najbliższym spotkaniu, kilkuletnie zgranie naszych zawodników i ustabilizowana kadra stanowiąca kolektyw od niemalże ponad trzech sezonów – szeregi naszego klubu w minionym okienku transferowym opuścili wyłącznie Dominik Bogdan oraz Mateusz Jadach (w obu przypadkach koniec okresu wypożyczenia). W niedzielę nastąpi pierwsza weryfikacja sportowej dyspozycji. Przed startem rozgrywek pojawia się wiele pytań wciąż pozostających bez odpowiedzi. Dlatego z ciekawością i niecierpliwością odliczamy godziny do rozpoczęcia nowego sezonu. Jednym zdaniem - dawać ten mecz! Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wisan Skopanie – Lasowiak Wola Baranowska punktualnie o godz. 17:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Grzegorz Kasprzyk (sędzia główny), Jerzy Jaskot (sędzia liniowy I) oraz Mariusz Kostyra (sędzia liniowy II). Gorąco zapraszamy do Baranowa Sandomierskiego!

W klasie A występować będą także nasi juniorzy. W niedzielę młodzi piłkarze Wisanu zainaugurują rozgrywki w starciu z rówieśnikami z Woli Baranowskiej. Początek tego starcia o godz.15:00. 

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5NzU
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej