Porażka i utrata pozycji lidera

Pierwszą porażkę w bieżących rozgrywkach odnoszą juniorzy Wisanu Skopanie. Konsekwencją przegranej 2:3 z LZS Krzątka jest utrata pozycji lidera na rzecz niedzielnego przeciwnika.

Na prowadzenie w 18 minucie wyszli młodzieżowcy z Krzątki. Zawodnik gości w dość niecodziennych okolicznościach wpisał się na listę strzelców niejako nadziewając się na próbę wybicia z pola bramkowego przez naszego piłkarza - odbita od niego futbolówka bezpośrednio znalazła się w siatce. Chwilę potem do wyrównania doprowadziła drużyna Wisanu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznie główkował Łukasz Uzar. Dziesięć minut później za sprawą Filipa Lisa, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem ekipa prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka zdobywa drugie trafienie. Jednak przed przerwą przyjezdnym udało się strzelić wyrównującą bramkę po uderzeniu z dystansu i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. Po zmianie stron rezultat długo nie ulegał zmianie. Aż dopiero w 84 minucie szybki kontratak przeciwników zakończył się powodzeniem dającym ostatecznie komplet punktów. 

WISAN Skopanie - LZS Krzątka 2:3 (2:2) (juniorzy)

gol 0:1 18' zawodnik gości
gol 1:1 23' Łukasz Uzar
gol 2:1 32' Filip Lis
gol 2:2 36' zawodnik gości
gol 2:3 84' zawodnik gości

WISAN: Piotr Czekaj - Łukasz Uzar gol, Dennis Sulik, Sebastian Ślęzak, Karol Sawicki - Adam Ozga, Mateusz Tacik, Konrad Knych, Kacper Pietraszko, Jakub Chwałek - Filip Lis gol

Sędziował: Tomasz Mazur

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwMDY
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej